۶۷ برنامه اجرایی در دستور کار پلیس راهور تهران بزرگ قرار دارد
۶۷ برنامه اجرایی در دستور کار پلیس راهور تهران بزرگ قرار دارد
رییس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: بنده به تنهایی نمی توانم در پیشبرد اهداف موثر باشم و این همراهی را باید همه با هم و با تلاش همکارانم پیش ببرم و در این راه باید از وجود دوستان و تجربیات بازنشستگان پلیس راهور تهران بزرگ که دارای تجربیات بسیار گران بهایی هستند نیز استفاده خواهیم برد.

به گزارش گروه جامعه تیکنا، سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور رییس پلیس راهور تهران بزرگ اظهار کرد: بسیار تشکر می کنم از سردار رادان ، سردار هادیان فر رییس پلیس راهور فراجا ، سردار محمدیان فرمانده تهران بزرگ که پس از ۳۲ سال خدمت به بنده این اعتماد را داشتند تا مرا در جایگاه سربازی برای انجام این خدمت مقدس انتخاب کنند.

وی افزود: صحبت کردن در این خصوص برای بنده بسیار سخت و سنگین است و از اعتمادی که بنده شده بسیار خوشحالم و ان شاء الله بتوانم با خدمت خوب و موثر از حسن انتخابی که بنده داشته اید را بتوانم جبران کنم.

رییس پلیس راهور تهران بزرگ که پیش از این سکان جانشینی پلیس راهور تهران را بر عهده داشت افزود: نکته بسیار مهم و اساسی در هر سازمان نیروی انسانی آن مجموعه است که می بایست به نیروها در سطح بسیار گسترده ای خدمات رسانی کرد و اگر می خواهیم رشد را در سازمان ببینیم ، همین نیروی انسانی ما عامل اصلی ترقی و پیشرفت است.

سرهنگ موسوی پور در تشریح قسمت دیگری از اقدامات در دست انجام و برنامه های پیش روی گفت : باید بر پایه همین نیروی انسانی که آمادگی همه جانبه را دارند و از همه نظر به او رسیدگی شده است بهترین خدمات و خدمت رسانی به شهروندان ارائه شود.

وی با اشاره به انجام ماموریت های سنگینی چون اربعین و بازشگایی مدارس اشاره داشت و ادامه داد : بنده به توانمندی کارکنان پلیس راهور تهران بزرگ در انجام ماموریت ها ایمان دارم چرا که در تمامی این مدت با تمام وجود انان را درک کرده و شناخته ام و از سخنان حضار و فرماندهانی که در جایگاه سخنرانی کرده اند این مهم آشکار است.

رییس پلیس راهور تهران بزرگ گفت : از چندی قبل کارگروهی ویژه از نخبگان حاضر در پلیس راهور تهران بزرگ و .. استفاده شد و دغدغه اصلی مقام معظم رهبری که در موضوع رفع و کاهش ترافیک بحث راهکار علمی را مطرح فرمودند کمک و بهره جستیم و به ۶۷ برنامه علمی اجرایی با نگاه علمی دست پیدا کرده ایم که ۶۰ برنامه آن کوتاه مدت است تا بتوانیم سریع آنها را اجرایی نماییم و البته ۷ برنامه آن میان مدت و بلند مدت است که در فرصت مناسب هر یک تشریح و اجرایی خواهد شد.

وی اظهار داشت: ما هیچ وقت بدون برنامه نبوده ایم و پلیس راهور تهران بزرگ همیشه برای آتی خود و برای اجرای طرح های مختلف ترافیکی برنامه های ویژه ای داشته است.

وی بیان کرد: قطعا بنده به تنهایی نمی توانم در پیشبرد اهداف موثر باشم و این همراهی را باید همه با هم و با تلاش همکارانم پیش ببرم و در این راه باید از وجود دوستان و تجربیات بازنشستگان پلیس راهور تهران بزرگ که دارای تجربیات بسیار گران بهایی هستند نیز استفاده خواهیم برد.

سرهنگ موسوی پور گفت: باید اتفاقات خوبی در همه زمینه ها هم در زمینه روان سازی ترافیک و اجرای طرح ها و اقدامات موثر در حوزه رضایتمندی شهروندان روی دهد و از همین لحظه به بعد که با جدیت بیشتر در همه زمینه ها دنبال خواهد شد و بنده خودم بر حسن انجام تلاش ها و اقدامات نظاره گر خواهم بود.