۴ هزار واحد مسکونی روستایی در ایلام احداث می‌شود
۴ هزار واحد مسکونی روستایی در ایلام احداث می‌شود

به‌گزارش تیکنا، اکبر نیکزاد در دیدار با استاندار ایلام، با تقدیر از فعالیت های صورت گرفته در استان ایلام در راستای ساخت و مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستایی به ویژه مناطق محروم، اظهار کرد: ۴ هزار واحد مسکونی در روستاهای استان ایلام احداث می شود. رئیس بنیاد انقلاب اسلامی کشور افزود: ۶۰ درصد مساکن روسروز دوتایی […]

به‌گزارش تیکنا، اکبر نیکزاد در دیدار با استاندار ایلام، با تقدیر از فعالیت های صورت گرفته در استان ایلام در راستای ساخت و مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستایی به ویژه مناطق محروم، اظهار کرد: ۴ هزار واحد مسکونی در روستاهای استان ایلام احداث می شود.

رئیس بنیاد انقلاب اسلامی کشور افزود: ۶۰ درصد مساکن روسروز دوتایی استان ایلام مقام سازی و نوسازی شده است که این در حالی است که متوسط کشوری ۵۲ درصد است که با ساخت ۴ هزار واحد مسکونی جدید در استان ایلام در مجموع به ۷۰ درصد خواهیم رسید.

وی تصریح کرد: برای ساخت و ساز و مشارکت در طرح های تولید مسکن در قالب های مختلف برای استان تمام تلاش خود را بکار خواهیم گرفت.

استاندار ایلام نیز در این دیدار با قدردانی از حمایت های رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور، گفت: حوزه مسکن و اشتغال در دولت سیزدهم بسیار مهم است و تمرکز ما بر اشتغالزایی و تولید مسکن است.

حسن بهرام نیا همراهی و همکاری همه دستگاه های اجرایی استان برای پیشبرد برنامه های طرح نهضت ملی مسکن در استان را بسیار خوب ارزیابی کرد و افزود: عملکرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چه در حوزه تولید مسکن چه در قالب طرح نهضت ملی مسکن و نوسازی منازل فرسوده شهری و روستایی رضایت بخش است.

استاندار ایلام خاطرنشان کرد: ۷۶ سفر شهرستانی در روزهای تعطیل با حضور مدیران کل استانی با هدف «بررسی آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی پروژه ها» و «دیدار بی واسطه با مردم» انجام شد و در این دیدار مشکل بسیاری از پروژه ها برطرف شد.

انتهای پیام/