۱۱مخزن ذخیره آب رسانی منطقه ۱۹ به لوله کشی آب شرب متصل شد
۱۱مخزن ذخیره آب رسانی منطقه ۱۹ به لوله کشی آب شرب متصل شد
مخازن ذخیره آب‌رسانی اضطراری در بوستان‌های منطقه 19 به منظور بهره ‌مندی در مواقع مدیریت بحران به لوله کشی آب شرب متصل شد.

به گزارش تیکنا، محمد مهدی گندمی معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۱۹ اظهار کرد: در راستای اجرای مصوبات شورای اسلامی شهر تهران و ستاد مدیریت بحران به منظور تأمین آب شرب در مواقع بحرانی برای حفظ حیات و تداوم عملیات امدادرسانی مخازن دفنی احداث شده به آب شرب متصل شدند.

وی ادامه داد: در صورت وقوع بحران سیل، زلزله و … در شهر و شکستگی لوله های آب، این مخازن ۱۰۰ متر مکعبی از جنس فولاد می توانند به مدت یک هفته آب مورد نیاز شهروندان را تأمین کنند.

این مسئول با اشاره به اینکه بیشترین سهم مخزن ذخیره آب‌رسانی اضطراری در بین مناطق ۲۲ گانه به این منطقه اختصاص یافته است افزود: در همین راستا ۱۱ باب مخزن ذخیره آب رسانی اضطراری در بوستان های ولایت، شقایق، ۲۲ بهمن، بهشت، مرجان و امام علی (ع) نصب شده است.

گندمی گفت: طی تعامل با سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران و شرکت آب و فاضلاب منطقه ۶ شهر تهران در خصوص تکمیل زیر ساخت های شهری، احداث مخازن اضطراری آب را به عنوان منطقه پیشگام در دستور کار قرار و در زمانبندی های تعیین شده نسبت به تکمیل آنها اقدام کرد.