۱۸۹ نفر از اراذل و اوباش طی یک عملیات ۴۸ ساعته دستگیر شدند
۱۸۹ نفر از اراذل و اوباش طی یک عملیات ۴۸ ساعته دستگیر شدند
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری ۱۸۹ نفر از اراذل و اوباش پایتخت طی یک عملیات ۴۸ ساعته خبر داد.

به گزارش گروه جامعه تیکنا، سردار عباسعلی محمدیان فرمانده انتظامی تهران بزرگ در حاشیه طرح برخورد با اراذل و اوباش و نمایش کشفیات به دست آمده از متهمان در جمع خبرنگاران گفت: آنچه فرمانده کل انتظامی کشور در مورد دستگیری کسانی که شرارت می‌کنند، هشدار داد، امروز انجام شد.

وی افزود: پلیس اطلاعات تهران بزرگ با بررسی سوابق و پرونده‌های اخیر توانست ۱۸۹ نفر از اراذل و اوباش را که با سلاح سرد و گرم شرارت داشتند و متواری بودند با اقدام پیچیده پلیسی طی ۴۸ ساعت شناسایی و دستگیر کند.

وی ضمن تقدیر و تشکر از دستگاه قضا به واسطه همکاری و همراهی با پلیس گفت: دستگاه قضائی هم در این موضوع بسیار پیگیر بود و توافق شده که در کوتاه‌ترین زمان این افراد به مجازات برسند.

وی افزود: به تمام افرادی که قصد شرارت و مزاحمت و بر هم زدن امنیت مردم را دارند هشدار می‌دهیم که پلیس به صورت شبانه روزی با به روزترین امکاناتی که در دست دارد تا زمانی که آنها را بازداشت نکند از پای نخواهند نشست.

سردار محمدیان بیان داشت: پس از این با بازسازی صحنه‌های سرقت و شرارت آنها سعی می‌کنیم شهروندان را مطلع کرده و اشرار بدانند که پلیس به صورت مقتدرانه آنها را شناسایی و دستگیر می‌کند.