دانشجوی ایرانی برنده جایزه جهانی «طراحی نورپردازی» شد
دانشجوی ایرانی برنده جایزه جهانی «طراحی نورپردازی» شد
برندگان جوایز طراحی نورپردازی LIT ۲۰۲۳ اعلام شدند و در بخش استعدادهای نوظهور، آرش عباس زاده جایزه «طراح محصول نورپردازی نوظهور سال» را دریافت کرد.

به گزارش گروه زندگی و نوآوری تیکنا، برندگان جوایز طراحی نورپردازی LIT ۲۰۲۳ اعلام شدند و در بخش استعدادهای نوظهور، آرش عباس زاده جایزه «طراح محصول نورپردازی نوظهور سال» را دریافت کرد.

در این مسابقه شرکت کنندگان طرح‌هایی را به نمایش می‌گذارند که نه تنها زمان حال را بازتعریف می‌کنند، بلکه نگاهی اجمالی به آینده گرایش‌های نورپردازی پیشرفته دارند.

برندگان جوایز مورد انتظار LIT Lighting Design Awards ۲۰۲۳ معرفی شدند که درخشش طراحان و مجریان محصولات نورپردازی بین‌المللی را به نمایش می‌گذارند. هفتمین دوره جوایز طراحی نورپردازی LIT بیش از ۸۰۰ ارسالی از ۵۸ کشور را به خود جلب کرد که اولین بار از جمهوری دومینیکن، اروگوئه و ونزوئلا آغاز شد.

یک هیئت برجسته متشکل از ۴۵ متخصص، از جمله معماران، طراحان داخلی، دانشگاهیان و نمایندگان رسانه در صنعت روشنایی، ورودی‌ها را ارزیابی کردند و مواردی را انتخاب کردند که نمونه‌ای از خلاقیت و نوآوری برجسته بودند.

در بخش استعدادهای نوظهور، آرش عباس زاده، دانشجوی دانشگاه ویسمار آلمان، جایزه «طراح محصول نورپردازی نوظهور سال» را برای اینستالیشن هنری نوری مسحورکننده «Moist Sparkle» (درخشش مرطوب) دریافت کرد.