کمبود شیرخشک نداریم/برای تعطیلی مجددبه دلیل گرما تصمیمی اخذ نشده
کمبود شیرخشک نداریم/برای تعطیلی مجددبه دلیل گرما تصمیمی اخذ نشده
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اینکه در زمینه تامین شیرخشک در بازار کمبودی نداریم، در خصوص احتمال تعطیلی هفته آینده به علت گرما گفت: در این خصوص هنوز تصمیمی اخذ نشده است.

به گزارش گروه جامعه تیکنا، بهرام عین اللهی صبح پنجشنبه در بازدید از بخش‌های مختلف بیمارستان هفتم تیر ری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یکی از اهداف وزارت بهداشت این است که مراکز آموزشی را در کمربندی جنوبی تهران هم ایجاد کند.

وی با بیان اینکه ایجاد مراکز آموزشی و درمانی دندانپزشکی که نیاز مردم است دندانپزشکی یکی از کارهای مهم ما است گفت: احداث پروژه‌ای در این زمینه در سطح گودبرداری است و طبیعتاً سعی می‌کنیم برای این موضوع اعتبار کافی بگذاریم و امیدوار هستیم شاهد این باشیم که دانشجویان و دانشکده‌های دندانپزشکی را در اینجا داشته باشیم.

عین الهی با اشاره به اینکه در دولت مردمی کاری که در سال گذشته انجام شد این بود که سه دهک پایین جامعه با آماری که در سازمان تأمین اجتماعی دارند بدون مراجعه و فقط با کد ملی بیمه شدند و امسال هم دو دهک دیگر اضافه شده اند افزود: در واقع پنج دهک پایین جامعه بدون مراجعه و فقط با کد ملی بیمه هستند و می‌توانند از امکانات استفاده کنند و امیدوار هستیم که اقشار محروم جامعه بتوانند از این خدمت بهره مند شوند.

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اینکه در زمینه تأمین شیرخشک در بازار کمبودی نداریم، در خصوص احتمال تعطیلی هفته آینده به علت گرما گفت: سازمان بهداشت جهانی مطلبی به عنوان تأثیر آب‬ و هوا بر سلامت مردم مطرح کرده و در زمستان با توجه به آلودگی هوا تعطیلی‌های زیادی داشتیم و اکنون نیز با توجه به گرمای هوا در صورت آسیب به مردم وزارت بهداشت پیشنهاد تعطیلی را به دولت اعلام می‌کند و تصمیم گیر نهایی دولت است و فعلاً با توجه به گزارشات هواشناسی چهارشنبه و پنجشنبه تعطیل اعلام شد و برای هفته آینده در این خصوص هنوز تصمیمی اخذ نشده است.

وی عنوان داشت: در کشور دو بیمه بزرگ تأمین اجتماعی و خدمات درمانی داریم که متولی اولی وزارت رفاه است و از طریق کارفرمایان و کارگران انجام می‌شود و دومی هم بیمه سلامت است که متولی آن وزارت بهداشت می‌باشد و این خدمات در خصوص بیمه سلامت می‌باشد.

انتهای پیام/