کاهش چشمگیر سرقت با کنترل سارقان سابقه‌دار
کاهش چشمگیر سرقت با کنترل سارقان سابقه‌دار
فرمانده کل انتظامی کشور گفت: با کنترل سارقان سابقه دار قطعاً کاهش چشمگیری در سرقت خواهیم داشت و به زودی لذت آن را مردم خواهند چشید.

به گزارش گروه جامعه تیکنا، سردار احمدرضا رادان در مراسم تکریم و معارفه مشاور فرمانده کل انتظامی و فرمانده قرارگاه مسکن، رئیس پلیس پیشگیری و فرمانده یگان‌های انتظامی و حفاظتی و نیز مدیرعامل بنیاد تعاون فراجا ضمن تبریک حلول ماه رجب و میلاد امام محمد باقر (ع) اظهار داشت: خدا را شاکریم که در این لباس شأن فرماندهی و مدیریت نصیب ما و تعدادی از شما همکاران خوبم شده و باید این فرصت را غنیمت بدانیم و هرچه در توان داریم برای خدمت صادقانه به کار بگیریم.

وی افزود: در حال حاضر ۲ نوع مدیریت در دستگاه‌های اجرایی کشور وجود دارد که اولی مبتنی بر آئین نامه‌ها و قوانین و مقررات صرف است و دیگری که در کنار این مناسبات باید باشد مدیریت جهادی است تا بتوان از مشکلات موجود در برخی شرایط عبور کرد.

فرمانده کل انتظامی با بیان اینکه فلسفه مدیریت جهادی می‌تواند ما را در بسیاری از امور موفق بدارد و در انتظامی کشور که من و شما سکان دار آن هستیم با یک عملکرد ملموس و با پشت سر گذاشتن نظامات پیچیده اداری، هدف را به تسخیر خود درمی‌آوریم تا در ارائه خدمات سرعت دهیم و گره‌گشای مشکلات باشیم.

سردار رادان خاطرنشان کرد: امروز تا مدیریت جهادی نباشد در هیچ کاری موفق نخواهیم بود و در این امر باید دستگاه‌های نظارتی نیز کمک حال بخش مربوطه باشند تا بتوانند کارها را با سرعت پیش ببرند.

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور با اشاره به اینکه اگر همه اصل و فرع موضوعات بر مبنای مدیریت جهادی باشد می‌توانیم به قله‌های پیشرفت و مکان‌هایی که در نظر گرفته‌ایم برسیم، خاطرنشان کرد: امروز و در این شرایط اقتصادی قطعاً باید کار و مدیریت جهادی صورت پذیرد در شرایط فعلی این نحوه مدیریت کارگشا خواهد بود.

سردار رادان شأن و منزلت کارکنان و تکریم مردم را که در روز معارفه خود بر آن تاکید کرده بود را یادآوری و خاطرنشان کرد: امروز من پس از گذشت یک سال و ۴ روز از مسئولیت خود در این جایگاه اعلام می‌کنم که تمام هم و غم خود را در این مسیر گذاشته‌ام و در رسیدن به نقطه مطلوب در این مسیر فاصله داریم.

وی به موضوع سرقت که دغدغه‌ای جدی هم برای مردم و هم برای فرمانده معظم کل قوا بود نیز در این مدت اشاره کرد و افزود: با راه اندازی قرارگاه مبارزه با سرقت و قبول مسئولیت فرمانده‌ای با تجربه و کاردان در این حوزه و کنترل سارقان سابقه دار قطعاً کاهش چشمگیری در این موضوع خواهیم داشت و به زودی لذت آن را مردم خواهند چشید.

فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه پلیس پیشگیری یکی از بخش‌های بسیار تأثیرگذار در ارتقا منزلت اجتماعی پلیس است، اظهار داشت: ما برای کسب شأن و جایگاه اجتماعی همواره باید به ۲ بخش راهور و پلیس پیشگیری نگاه ویژه‌ای داشته باشیم و این امر ما را بر آن داشت تا از فرمانده‌ای با تجربه که از سطوح پایین خدمت در فراجا رشد کرده و چند سالی نیز بیرون از مجموعه فراجا بوده و ارتباطات فراوانی دارد و می‌تواند با تعامل و همکاری بخش‌های مختلف اهداف پلیس پیشگیری را محقق کند، استفاده کنیم.

سردار رادان به نقش تأثیر گذار مجموعه بنیاد تعاون فراجا در ارتقا منزلت کارکنان اشاره کرد و اظهار داشت: کمک و تسهیل خدمات به مردم و معیشت پرسنل از وظایف مجموعه بنیاد تعاون فراجاست و این اقدامات درون و برون سازمانی قطعاً فردی را می‌خواهد که در کنار کار و مدیریت جهادی با مأموریت‌های این بخش نیز آشنایی داشته باشد که سردار ناظر فرمانده‌ای ایست که می‌تواند ما را به سرمنزل مقصود با همه مشکلاتی که وجود دارد برساند و ان‌شاءالله این مجموعه با کمک همگان به سمت‌وسوی اصلی و ریل خود بازگردد.

فرمانده کل انتظامی به ارتباط میان بخش‌هایی که امروز رؤسای آنان تکریم و معارفه شدند اشاره کرد و گفت: حتماً باید بنیاد تعاون در جهت خدمت مطلوب و هوشمند سازی به مجموعه پلیس پیشگیری و نیز به مجموعه قرارگاه مسکن برای برنامه ۱۰۰ هزار مسکن سازمانی کمک شایانی داشته باشد و پلیس پیشگیری نیز به فرمانده یگان‌های انتظامی و حفاظتی فراجا برای پیشبرد اهداف تعریف شده کمک کند.

سردار رادان در پایان خاطر نشان کرد: انتظار و توقع ما این است که در این مدت باقی مانده تا پایان سال بتوانیم این تغییرات را لمس کنیم و انتظار و توقع ما بر کار جهادی و تلاش مضاعف در این مسیر است.

گفتنی است، در این مراسم سردار هابیل درویشی به سمت مشاور فرمانده کل انتظامی و فرمانده قرارگاه مسکن فراجا، سردار علی مویدی به عنوان رئیس پلیس پیشگیری فراجا، سردار محمد قاسم ناظر به عنوان مدیرعامل بنیاد تعاون فراجا و سردار رضا بنی اسدی فر به عنوان فرمانده یگان‌های انتظامی و حفاظتی فراجا منصوب شدند.