کاهش سرفاصله مترو به ۳ دقیقه/ نگاه خاص و ویژه شهید رئیسی به حوزه حمل و نقل
کاهش سرفاصله مترو به ۳ دقیقه/ نگاه خاص و ویژه شهید رئیسی به حوزه حمل و نقل
هرمزی گفت: آیت الله سید ابراهیم رییسی نگاه و توجه خاصی به حمل و نقل عمومی به خصوص مترو داشتند بگونه ای که با دستور شخص ایشان گره تکمیل مترو پرند بعد از ۱۸ سال باز شد و این در حالی است که با کمک دولت خطوط فعلی نیز تکمیل شد.

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی تیکنا، محسن هرمزی معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران در حاشیه مراسم تشییع پیکر شهدای خدمت اظهار کرد: امروز مشکل خاصی نداریم و از ساعت ۵:۳۰ صبح نیز فعالیت مترو، تاکسیرانی و اتوبوسرانی آغاز شده و خطوط ما فعالیت خود را به خوبی انجام می‌دهند.

وی افزود: در ۴ محور بیش از ۲۰۰ ون قرار داده‌ایم و سرفاصله مترو نیز به ۳ دقیقه در برخی خطوط رسیده است.

هرمزی با بیان اینکه بیش از ۲۰ مورد قطار فوق العاده اعزام کرده ایم گفت: سرویس دهی به روال عادی در حال انجام است و با حداکثر توان خدمات سرانی را انجام میدهیم و تا پایان مراسم و پایان حضور هوطنان خدمات رسانی انجام می‌شود.

معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران افزود: آیت الله سید ابراهیم رییسی نگاه و توجه خاصی به حمل و نقل عمومی به خصوص مترو داشتند بگونه ای که با دستور شخص ایشان گره تکمیل مترو پرند بعد از ۱۸ سال باز شد و این در حالی است که با کمک دولت خطوط فعلی نیز تکمیل شد.

وی با اشاره به نقش رئیس جمهور شهید در قرارداد ۶۳۰ واگن با تاکید بر اینکه با دستور شخص ایشان گره ۵ ساله واگن های مترو حل شد افزود: به یاد دارم‌ که در مسیر بازدید از مترو پرند  گزارشی از وضعیت برقی سازی و تاثیر آن در کاهش آلودگی ارائه کرده و این مسئله سبب شد که آیت الله رئیسی در روند برقی سازی به شهرداری تهران‌کمک کند و حالا بسیار ناراحتم که آیت الله رئیسی ثمره این قرار داد را نمیبینید چراکه قرارداد چین در جریان است و ایشان در آیین ورود این خودروها حاضر  نیستند اما از یاد نخواهیم برد که برقی سازی در تهران ثمره نگاه ویژه رئیس جمهور است.