پردیس صنایع خورشیدی در شهرک فناوری و نوآوری هایتک کرمان ایجاد می‌شود
پردیس صنایع خورشیدی در شهرک فناوری و نوآوری هایتک کرمان ایجاد می‌شود
رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته از شهرک فناوری و نوآوری دانشگاه هایتک کرمان بازدید کرد.

به گزارش گروه فناوری پیشرفته تیکنا، رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته از شهرک فناوری و نوآوری دانشگاه های‌تک کرمان بازدید کرد.

در این بازدید علاوه بر کی‌نیا ، رضوی مدیر مرکز رشد، هاشمی معاونت فناوری و نوآوری و شمسی معاونت مالی، پشتیبانی پارک علم و فناوری دانشگاه هایتک کرمان حضور داشتند.

رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه هایتک در جریان بازدید از شهرک فناوری و نوآوری، ضمن اعلام این نکته که پردیس صنایع خورشیدی در شهرک فناوری و نوآوری ایجاد می‌شود، گفت: با توجه به ضرورت توسعه استفاده از انرژی خورشیدی و ظرفیت مناسبی که استان کرمان در زمینه انرژی خورشیدی دارد، این پردیس در زمینی به مساحت ۱۰ هکتار ایجاد خواهد شد.

کی‌نیا و هیئت همراه ایشان ضمن بازدید از فعالیت شرکت‌های «تجاری بازرگانی صدف ساحل هلیل»، «بر افراز کشاورز پارس»، «کیان مهر نهاده گستر» و «ساتر چوب کارمانیا» که طرح ساخت‌وساز خود را به اتمام رسانده و بهره‌برداری از فضاهای تحقیق و توسعه خود را آغاز کرده‌اند، با محصولات، خدمات، چالش‌ها و مشکلات این شرکت‌های آشنا شدند. همچنین از مراحل ساخت و تجهیز شرکت‌های «بردهای هوشمند ایرانیان»، «ترنم اکسیر طاها»، «بهارستان یاران» بازدید به عمل آمد.

با اعلام پارک علم و فناوری، زیرساخت‌های شهرک در حال تکمیل بوده و شرکت‌های متقاضی دریافت زمین می‌توانند به مدیریت مؤسسات پارک علم و فناوری دانشگاه هایتک مراجعه کنند .