پدران حیدری در دارالمومنین تهران تجلیل شدند
پدران حیدری در دارالمومنین تهران تجلیل شدند
امروز 8 بهمن ماه تعدادی از پدران شهدای منطقه دارالمومنین تهران در مراسمی به مناسبت ولادت حضرت علی (ع) که به روز پدر نامگذاری شده از سوی شهردار منطقه 14 مورد تجلیل قرار گرفتند.

به گزارش گروه جامعه تیکنا، همزمان با نزدیک شدن به ایام الله فجر آیین تجلیل پدران شهدای دارالمومنین تهران با حضور امیر یزدی شهردار این منطقه ۱۴، مسئولان لشکری و کشوری، جمعی از چهره های مذهبی و مسئولان شهری برگزار شد.

امیر یزدی شهردار منطقه در جمع پدران حیدری ضمن گرامیداشت ایام مبارک رجب و اعیاد پیش روی شعبانیه با بیان اینکه عزت و اقتدار انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ثمره خون پاک شهیدان انقلاب و هشت‌سال دفاع مقدس است، پاسداشت یاد و نام شهدا را وظیفه و افتخار بزرگ برشمرد.

یزدی با اشاره به اینکه یکی از وظایف ما در هر مسئولیت و هر جایی از این سرزمین زندگی می کنیم یادآوری مجاهدت‌ها و ایثارگری‌های شهدا و رزمندگان است، برگزاری مراسم آیینی ویژه خانواده شهدا را کوچکترین ادای دین به این سرافرازان و خانواده معزمشان عنوان کرد.

وی در جمع پدران شهید منطقه با اشاره به اینکه احترام به خانواده شهدا احترام به ارزش‌های انقلاب اسلامی است، گفت: این عزیزان در راه ارزش‌های انقلاب جان دادند و امنیت را برای مان به ارمغان آوردند، از این رو تلاش داریم با ادی دین و هدیه مهربانی به خانواده شهدا، بتوانیم خادمین خوبی برای این سرمایه ها باشیم.

اجرای مراسم تواشیح، حضور خادم یاران رضوی حامل پرچم متبرک بارگاه ملکوتی امام رضا(ع)، مدیحه سرایی، تکریم پدران شهدا و… از برنامه های ویژه این مراسم بود.