پایان بررسی بودجه مناطق ۲۲گانه در کمیسیون برنامه و بودجه
پایان بررسی بودجه مناطق ۲۲گانه در کمیسیون برنامه و بودجه
آخوندی گفت: امروز با بررسی بودجه ٩ منطقه دیگر برای سال ١۴٠٣ فرآیند بررسی بودجه مناطق ٢٢گانه در کمیسیون برنامه و بودجه به پایان رسید.

به گزارش گروه جامعه تیکنا، محمد آخوندی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران با اشاره به بررسی بودجه مناطق ٢٢گانه شهرداری تهران برای سال آینده، اظهار کرد: امروز با بررسی بودجه ٩ منطقه دیگر برای سال ١۴٠٣ فرآیند بررسی بودجه مناطق ٢٢گانه در کمیسیون برنامه و بودجه به پایان رسید.

وی افزود: شهرداران مناطق ۹ ، ۱۲ ، ۱۴ ،۱۵ ،۱۶ ،۱۷ ، ۱۹ ، ۲۰ و ۲۱ امروز با حضور در جلسه کمیسیون درباره پروژه‌های مستمر، غیر مستمر، نگهداشت، طرح من شهردارم، مسائل هزینه‌ای منطقه و … بحث و بررسی کردند که در نهایت به جمع‌بندی نهایی رسیدیم.

آخوندی گفت: در جلسه امروز کمیسیون برنامه و بودجه، معاون امور مناطق، معاون برنامه ریزی و مدیرکل بودجه شهرداری تهران حضور داشتند و پیرامون بودجه هر یک مناطق به تفصیل بحث و بررسی لازم انجام شد.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر بیان کرد: بودجه مناطق ۲۲گانه حدود ۲۵ هزار میلیارد تومان در لایحه بودجه پیشنهادی شهرداری مشخص شده و تلاش خواهیم کرد که بودجه مناطق به نحوی تهیه شود که کاهش زیادی نداشته باشد، چراکه کار اصلی در مناطق انجام می‌شود و باید مناطق را تقویت کنیم تا رضایت شهروندان را داشته باشیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: هفته آینده از روز شنبه (۱۴ بهمن ماه) تا پایان هفته بودجه معاونت‌های شهرداری تهران در دستورکار قرار خواهد گرفت و هر یک از معاونت‌ها با زیر مجموعه‌های مربوطه در جلسات کمیسیون حاضر خواهند شد تا جمع‌بندی بودجه معاونت‌ها نیز انجام شود.