پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه پلاستیک قزاقستان
پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه پلاستیک قزاقستان
پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه بین‌المللی صنعت پلاستیک و پلیمر قزاقستان با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی برپا می‌شود.

به گزارش تیکنا و به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت پلاستیک و پلیمر قزاقستان (Plast World 2024) از ۶ تا ۸ تیر ۱۴۰۳ در آلماتی پایتخت قزاقستان برگزار می‌شود.

ماشین‌آلات و تجهیزات برای تولید، ماشین‌های قالب‌گیری تزریقی‌، ماشین‌های قالب‌گیری دمشی، اکسترودرها و خطوط اکستروژن، اتوماسیون یکپارچه، خدمات برای صنعت پلاستیک و لاستیک، ترموپلاستیک، الاستومرهای گرمانرم از جمله محورهای این نمایشگاه هستند.

شرکت‌های دانش‌بنیان متقاضی حضور در این پاویون تا روز جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ فرصت دارند در سامانه غزال صندوق نوآوری و شکوفایی به نشانی ghazal.inif.ir ثبت‌نام کنند و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۹۱۱۱۷۸۰۵۳۴ (میثاق فریوران) تماس حاصل نمایند.

یکی از برنامه‌های صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای کمک به توسعه بازار صادراتی شرکت‌های دانش‌بنیان، حمایت از حضور شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه‌های خارجی و نیز حضور در نمایشگاه‌های معتبر بین‌المللی به دو صورت حضور مستقل و برپایی پاویون است.