پاداش بانوی تیرانداز کشورمان پس از ۱۱۰ روز هنوز پرداخت نشده است!
پاداش بانوی تیرانداز کشورمان پس از ۱۱۰ روز هنوز پرداخت نشده است!
شرمینه چهل‌امیرانی که موفق شد در مسابقات جهانی تیراندازی در کشور باکو سهمیه المپیک به‌دست آورد با وجود گذشت 110 روز از مسابقات جهانی هنوز پاداش خود را دریافت نکرده است.

به گزارش گروه ورزش تیکنا، شرمینه چهل‌امیرانی بانوی تیرانداز کشورمان ۲۸ مرداد ماه در مسابقات تیراندازی قهرمانی جهان در باکو پایتخت آذربایجان در تفنگ ۱۰ متر دومین سهمیه کاروان ایران در المپیک پاریس را به دست آورد.

نخستین سهمیه کاروان ایران را نیز در رشته تیراندازی هانیه رستمیان در ۳۰ مهر ماه سال ۱۴۰۱ در مسابقات قهرمانی جهان مصر به دست آورد و در ۱۷ آبان ماه توسط کمیته ملی المپیک در پایان نشست هیئت اجرایی از هانیه رستمیان دارنده نخستین سهمیه المپیک ۲۰۲۴ پاریس تقدیر و تجلیل شد و این ورزشکار در کمترین زمان ممکن پاداش ۵۰میلیونی کسب سهمیه خود را دریافت کرد اما شرایط در مورد شرمینه چهل‌امیرانی به‌گونه دیگری پیش رفت.

مناف هاشمی در همان روز ۲۸ مرداد در پیام تبریک خود برای کسب سهمیه المپیک توسط چهل‌امیرانی تأکید کرد که پاداش کسب سهمیه تیرانداز شایسته کشورمان به‌محض بازگشت پرداخت خواهد شد اما اکنون با گذشت بیش از سه ماه و ۲۰ روز از این وعده، پاداش کسب سهمیه المپیک این بانوی تیرانداز از سوی کمیته ملی المپیک پرداخت نشده است.

پیش از بازی‌های آسیایی این موضوع را از مسئولین و اعضای هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک پیگیری کرد که پاسخ دادند این کار بعد از بازی‌های آسیایی انجام می‌شود.
اکنون نیز بیش از ۵۰ روز از پایان این بازی‌ها گذشته است اما هنوز چهل‌امیرانی پاداش کسب سهمیه خود را دریافت نکرده است.

گفتنی است در مجمع عمومی کمیته ملی المپیک نیز موضوع پرداخت حقوق ماهیانه حداقل ۱۵ میلیون تومان برای ورزشکارانی که کسب سهمیه کرده‌اند از آذر ماه مطرح شد که باید دید آیا این موضوع نیز مانند پرداخت پاداش‌ها با تأخیر خواهد بود یا به‌موقع انجام می‌شود.

انتهای پیام/