واحدهای باقیمانده مسکن مهر در شهرهای جدید تکمیل می‌شود
واحدهای باقیمانده مسکن مهر در شهرهای جدید تکمیل می‌شود

به‌گزارش تیکنا، علیرضا جعفری، مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: پارسال بالغ بر۳۰ هزار واحد مسکونی باقیمانده مسکن مهر ساخته وبه بهره برداری رسید. وی گفت: زمانی که این مسئولیت را تحویل گرفتم ۶۰ هزار واحد مسکن مهر باقیمانده داشتیم که بسیاری از آنها حتی در مرحله پی‌ریزی بودند و مشکلات حقوقی وپیمانکاری داشتند و […]

به‌گزارش تیکنا، علیرضا جعفری، مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: پارسال بالغ بر۳۰ هزار واحد مسکونی باقیمانده مسکن مهر ساخته وبه بهره برداری رسید.

وی گفت: زمانی که این مسئولیت را تحویل گرفتم ۶۰ هزار واحد مسکن مهر باقیمانده داشتیم که بسیاری از آنها حتی در مرحله پی‌ریزی بودند و مشکلات حقوقی وپیمانکاری داشتند و الان بعد از یک سال توانستیم بالغ بر ۳۰ هزار واحد را تعیین تکلیف کنیم و ۵۰ درصد کار تحویل داده شد.

مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید افزود: در هشتگرد بالغ بر ۳ هزار و پانصد واحد افتتاح کردیم و ۲ هزار و پانصد واحد را در پرند آماده تحویل به متقاضیان داریم. در مجموع در شهر گلبهار وشهرهای اقماری ۱۰ هزار واحد مسکونی افتتاح شد.

وی تصریح کرد: درپردیس ۳۰ هزار واحد مسکونی نیمه تمام داشتیم که بالغ بر ۱۰ هزار واحد آماده بهر برداری است و در روزهای آینده به متقاضیان تحویل داده می شود.

جعفری ادامه داد: مشکل تعاونی‌های مسکن را نیز باید با همکاری وزارت تعاون حل کنیم تا مشکل حقوقی برخی واحدهای باقیمانده مسکن مهر برطرف و پرونده مسکن مهر در شهر های جدید بسته شود.

انتهای پیام/