همه کمک کنند تا ورزشگاه آزادی زودتر آماده شود
همه کمک کنند تا ورزشگاه آزادی زودتر آماده شود
پیروانی گفت:‌ امیدوارم شرایط ورزشگاه آزادی زودتر ایده‌آل شود و هر فردی که کاری از دستش برمی‌آید باید کمک کند.

به گزارش گروه ورزش تیکنا، افشین پیروانی در جریان بازدید از روند بازسازی ورزشگاه آزادی، اظهار داشت: از کیومرث هاشمی، مهدی تاج و هیئت همراه تشکر می‌کنم. اگر ما حرفی می‌زنیم به خاطر بهبود کار است. خدا را شکر صحبت‌های ما تاثیرگذار بود. امروز هم قبل از سفر به اهواز اینجا آمدیم و بحث رختکن ها و نور ورزشگاه مطرح شد. در دو بازی برق ورزشگاه قطع نشده و خدا کند در بازی سوم این اتفاق رخ ندهد!

وی افزود: دغدغه اصلی ما مشکل مالی است که ورزشگاه آزادی هم این دغدغه را دارد. امیدوارم تدابیری اندیشیده شود و مشکلات مالی مرتفع گردد تا از فوتبال، ورزشگاه و حضور هواداران لذت ببریم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد: مسوول چمن ورزشگاه کاظمی را به اینجا آوردم چرا که در طول ۱۲ ماه سال، حداقل ۹ ماه شرایط چمن ورزشگاه کاظمی خیلی خوب است. این فرد آمد و قول داد تا شرایط چمن را بهتر کند. چند سال است زمان تعویض چمن ورزشگاه آزادی گذشته است. چون زمان نداریم، باید چمن را تکه تکه درست کنند. دوستان تلاش می‌کنند شرایط بهتر شود. امیدوارم این اتفاق رخ دهد چون خوب بودن ورزشگاه آزادی با حضور هوداران وحشت برای خارجی‌ها به وجود می آورد.

پیروانی گفت: امیدوارم دغدغه حضور هواداران و وضعیت سکوهای ورزشگاه هم حل شود. خواهش من این است که از بازی بعد مثل یکسری از شهرها که هواداران در ورزشگاه هستند، در آزادی هم این اتفاق رخ دهد و هواداران بیایند.

وی در مورد درخواست یحیی گل‌محمدی مبنی بر برگزاری مسابقات پرسپولیس در ورزشگاه کاظمی، تاکید کرد:‌ اینکه قرار باشد هوادار نباشد، وضعیت چمن خراب باشد، برق استادیوم‌ها برود، شرایط رختکن هم از استاندارد روز دنیا فاصله داشته باشد، بهتر است در کاظمی بازی کنیم. قول می‌دهیم شرایط چمن آنجا بهتر باشد و برق ورزشگاه هم نرود.

پیروانی تاکید کرد: امیدوارم دولت و مجلس هم کمک کنند و بودجه اختصاص دهند تا این استادیوم آزادی به روزهای بهتر بازگردد.

وی در مورد برگزاری بازی در ورزشگاه تختی گفت: پیشنهاد شد که دو ماه آخر مسابقات در ورزشگاه تختی برگزار شود اما من مخالفت کردم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس، اضافه کرد: در دو سال اخیر به یکباره مبالغ اجاره بالا رفت که این بحث تخصصی است. هر کسی به هر طریقی هر علمی دارد بیاید و کمک کند. به خصوص با این بودجه که موجود است می خواهند آرام آرام جلو بروند.

وی در رابطه با اجاره VAR گفت: اتاق این تجهیزات را دیدیم. همه تلاش می‌کنند اما اگر خروجی نداشته باشد، سودی ندارد. تلاش‌ها وجود دارد، اما کم است.

پیروانی در مورد اینکه پرسپولیس خواهان بازنده شدن یکی از حریفان در مسابقات این فصل لیگ برتر به دلیل عدم رعایت سقف بودجه است، گفت: مهدی تاج را دیدم و خواهش کردم تا ورود کند، چراکه یکسری از تیم‌ها سقف را رعایت نکردند.

وی افزود: اینکه مربی خارجی بگوید من قراردادم را نصف می‌کنم، فرار رو به جلو است و ما می‌گوییم حق به حقدار برسد. می‌خواهیم یک بازیکن خارجی بیاوریم و نامه‌نگاری کردیم اما جوابی به ما داده نشد. می‌توانستیم بازیکن را جذب کرده و سند سازی کنیم، اما این کار قشنگ نیست. همه در یک قایق هستیم و باید به قوانین احترام بگذاریم.