هلاکت ۲۳۰ تن از عناصر اصلی قاچاق مواد مخدر
هلاکت ۲۳۰ تن از عناصر اصلی قاچاق مواد مخدر
فرمانده کل انتظامی کشور از هلاکت ۲۳۰ نفر از عناصر اصلی قاچاق مواد مخدر توسط پلیس در ماموریت های تحمیلی توسط قاچاقچیان خبر داد.

به گزارش گروه جامعه تیکنا، سردار احمدرضا رادان در حاشیه همایش رؤسای پلیس مبارزه با مواد مخدر گفت: موضوع معتادین متجاهر و دیگری خرده فروشان مواد مخدر است که به عنوان دغدغه مردم است و همکاران ما تلاش‌های زیادی را در سراسر کشور خاصه در تهران انجام داده‌اند، محله شوش و هرندی که یکی از پر آزار ترین مناطق تهران بود امروز با همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری و شخص دکتر مؤمنی سامان گرفت و این را استمرار خواهیم بخشید.

وی با بیان اینکه در محله شوش و هرندی مهم ۲ چیز بود که معتادین متجاهر و خرده فروشان را باید جمع‌آوری می‌کردیم و این حس را در مردم برسی کنیم و صرفاً آمار را برسی نمی‌کنیم، اظهار داشت: در کنار این مسائل پلیس در ۱۰ ماهه سال‌جاری بالغ بر ۵۰۰ تن مواد مخدر کشف کرده است.

وی افزود: در کنار این کشفیات بر حسب ماموریت‌هایی که قاچاقچیان به ما تحمیل کرده‌اند بالغ بر ۲۳۰ تن از عناصر اصلی قاچاق مواد مخدر به هلاکت رسیدند.

سردار رادان ادامه داد: یکی از اقداماتی که در دستور کار ما قرار دارد شکاف میان معتادین متجاهر و خرده فروشان مواد مخدر و دیگری تبدیل اردوگاه‌های مواد مخدر به کارگاه‌های تولیدی و کمک به حرفه آموزی بهبود یافتگان است.

وی در پایان بر حفظ آرامش و امنیت مردم تاکید کرد و گفت: تلاش بر حفظ مناطق پاک شده و اشراف اطلاعاتی در آن سوی مرزها از دیگر برنامه‌های پلیس برای برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر است که در این مدت باقی مانده از سال و در سال آینده با قوت دنبال خواهد شد.