هفتمین کنفرانس بین‌المللی اینترنت اشیاء چه اهدافی دارد؟
هفتمین کنفرانس بین‌المللی اینترنت اشیاء چه اهدافی دارد؟
هفتمین کنفرانس بین‌المللی اینترنت اشیاء و کاربردها 3 و 4 آبان ماه امسال در دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش گروه فناوری پیشرفته تیکنا، هفتمین کنفرانس بین‌المللی اینترنت اشیاء و کاربردها با همکاری گروه مهندسی کامپیوتر دانشگاه فردوسی مشهد و حمایت IEEE بخش ایران، IEEE و پایگاه داده استنادی علوم جهان اسلام (ISC) در دانشگاه اصفهان برگزار می‌شود.

در راستای برگزاری «هفتمین دوره کنفرانس بین‌المللی اینترنت اشیاء و کاربردها»، تعدادی کارگاه تخصصی، با ظرفیت و مهلت ثبت‌نام محدود، به میزیانی دانشکده کامپیوتر دانشگاه اصفهان برگزار می‌شود.

این کارگاه‌ها دارای تنوع در حوزه‌های مختلف و مرتبط با محورهای کنفرانس هستند و برای تمامی شرکت‌کنندگان در کارگاه‌ها گواهی معتبر صادر خواهد شد. عناوین کارگاه‌های آموزشی شامل «شبکه‌های نسل پنجم مستقل برای اینترنت اشیاء: تقویت شبکه‌های خصوصی در آینده»، «انقلاب چهارم صنعتی و نقش و جایگاه فناوری‌های تحول‌آفرین در آن (با تاکید بر اینترنت اشیاء)»، «کاربرد اینترنت اشیاء در مدیریت زنجیره تامین»، «معرفی انواع کریپتو توکن‌ها و توکن‌های کاربردی IoT»، «کاربرد IoT در نگهداری و تعمیرات پیشگویانه»، «ربات‌ها و اتومبیل‌های خودران»، «امنیت اینترنت اشیاء» و «کارخانه تک نفره آشنایی با پرینترهای سه‌بعدی و کاربردهای تجاری و صنعتی آن‌ها» می‌شود.

تمامی کارگاه‌های حضوری و ترکیبی پنجشنبه ۴ آبان ۱۴۰۲ در «تالار پیامبر اعظم» دانشگاه اصفهان برگزار خواهند شد و همچنین کارگاه مجازی در همان روز برای متقاضیان به نشانی B2n.ir/iot2023 قابل دسترس است.