نهنگ‌ها مشغول واریز سندباکس به صرافی‌ها هستند
نهنگ‌ها مشغول واریز سندباکس به صرافی‌ها هستند
رمزارز سندباکس، یک رویداد قابل توجه آزادسازی توکن را تجربه کرده که طی آن، تقریباً 332.55 میلیون توکن به ارزش حدود 131 میلیون دلار منتشر شد. این رقم 16.66 درصد از کل عرضه در گردش قبل از این رویداد را تشکیل می‌دهد.

به گزارش باشگاه مرز ارز تیکنا؛ این رویداد، نگرانی‌ها را در مورد عدم تعادل بازار ناشی از افزایش ناگهانی عرضه بدون تقاضای متناظر ایجاد کرده است.

گزارش‌ها حاکی از آن است که نهنگ‌های حاضر در اکوسیستم سندباکس به این وضعیت واکنش نشان داده و دارایی‌های عظیم خود از این ارز دیجیتال را به صرافی‌ها واریز کرده‌اند.

این اقدام نهنگ‌ها احتمالاً به دلیل فروش دارایی‌ها، قبل از اینکه هر گونه اثرات نزولی احتمالی آزادسازی توکن است. جریان ورودی به صرافی‌ها، که مقدار کل دارایی در حال انتقال به کیف پول‌های صرافی‌های متمرکز را ردیابی می‌کند، افزایش شدیدی را نشان می‌دهد که حاکی از واریزهای قابل توجه سرمایه‌گذاران است.sandbox-whales-deposit-exchanges-332m-sand-unlockedچنین جریان‌های بزرگ ورودی به صرافی‌ها اغلب حاکی از قصد فروش است که به طور بالقوه فشار نزولی بر قیمت دارایی وارد می‌کند. شایان ذکر است که اتفاق مشابهی در ماه فوریه هم رخ داده بود. پس از رشد قیمت سندباکس در فوریه، جهشی در جریان ورودی به صرافی‌ها رخ داد که متعاقبا منجر به کاهش قیمت این رمزارز شد.

حال، رویداد اخیر آزادسازی توکن‌ها منجر به این گمانه‌زنی‌ها شده که تکرار این الگوی مشابه این بار نیز می‌تواند باعث افت قیمت شود. در زمان نگارش این خبر، رمزارز سندباکس در حدود ۰٫۳۹ دلار معامله می‌شود که در هفته گذشته ۲ درصد کاهش را نشان می‌دهد. با این حال، تاثیر واقعی رویداد اخیر آزادسازی توکن و فعالیت نهنگ‌ها بر قیمت آن هنوز نامشخص است.

 

انتهای پیام/