گردهمایی بیش از ۵۰۰ شرکت داخلی و خارجی در نمایشگاه بین‌المللی صنعت
گردهمایی بیش از ۵۰۰ شرکت داخلی و خارجی در نمایشگاه بین‌المللی صنعت
در بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت تهران، محصولات و خدمات متنوعی از جمله ماشین‌آلات و تجهیزات صنعتی، مواد اولیه و قطعات، محصولات دانش‌بنیان و… در فضایی به مساحت ۲۵ هزار مترمربع نمایشگاهی، به نمایش گذاشته شده است.

به گزارش گروه فناوری پیشرفته تیکنا، بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت تهران با حضور بیش از ۴۰۰ شرکت‌کننده داخلی، ۱۲۰ شرکت‌کننده خارجی و ۴۰ شرکت دانش‌بنیان از روز ۱۳ آبان‌ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد.

مراسم افتتاحیه نمایشگاه صنعت با حضور شاه میرزایی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، تالارپشتی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس و جمعی از مسئولین و مقامات برگزار شد.

در نمایشگاه صنعت، محصولات و خدمات متنوعی از جمله ماشین‌آلات و تجهیزات صنعتی، مواد اولیه و قطعات، محصولات دانش‌بنیان و… در فضایی به مساحت ۲۵ هزار مترمربع نمایشگاهی، به نمایش گذاشته شده است.

به گزارش تیکنا، بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ایران به عنوان یکی از رویدادهای صنعتی و بازرگانی مهم کشور، فرصتی برای صنعتگران و بازرگانان داخلی و خارجی برای معرفی محصولات و خدمات خود و توسعه همکاری‌های تجاری است.

این نمایشگاه تا روز ۱۶ آبان‌ماه میزبان بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان است.