نمایش دستاورد‌های فراجا در نمایشگاه ایپاس/ حضور ۱۶ کشور خارجی در این نمایشگاه
نمایش دستاورد‌های فراجا در نمایشگاه ایپاس/ حضور ۱۶ کشور خارجی در این نمایشگاه
سردار یزدآبادی با بیان اینکه شعار ششمین روز از هفته فراجا دانش بنیان، حرفه‌ای و روزآمد است، گفت: دستاورد‌های فراجا در نمایشگاه ایپاس به نمایش گذاشته خواهد شد.

به گزارش گروه جامعه تیکنا، سردار ناصر یزدآبادی معاون هماهنگ کننده بنیاد تعاون فراجا در نشست خبری بیستمین نمایشگاه بین‌المللی ایپاس با بیان اینکه پلیس امروز با تمام توان برای برقراری امنیت در میدان حضوری فعال دارند، اظهار داشت: امروز فراجا در راستای تامین امنیت، آرامش و ایجاد نظم و انظباط اجتماعی ماموریت‌های مختلفی در سراسر کشور اجرا می‌کند.

سردار یزدآبادی با بیان اینکه شعار ششمین روز از هفته فراجا دانش بنیان، حرفه‌ای و روزآمد است، گفت: این نمایشگاه بیشتر در جهت عرصه و ارایه فناوری‌های نوین در حوزه امنیت و اقدامات پلیسی است و محیطی برای عرضه جدیدترین فناوری‌ها است.

معاون هماهنگ کننده بنیاد تعاون فراجا خاطرنشان کرد: با توجه به پیشرفت تکنولوژی و پیچیده‌تر تهدیدات فرصتی برای سوء‌استفاده کنندگان ایجاد می‌کند و باید با بهره‌گیری از تجهیزات به روز با آن‌ها مقابله کرد.

وی گفت: در حاشیه این نمایشگاه پنل‌های مختلفی با حضور شرکت‌های دانش بنیان برگزار خواهد شد و مصرف کنندگان دغدغه‌ها خود را مطرح خواهند کرد.

سردار یزدآبادی افزود: در سال گذشته ۶۰ شرکت در این نمایشگاه شرکت کردند و محصولات خود را به نمایش گذاشتند.

وی با بیان اینکه امسال علاوه بر شرکت‌های دانش بنیان داخلی ۱۶ کشور در این نمایشگاه حضور پیدا خواهند کرد، اظهار داشت: تلاش ما این است با افزایش بهره‌مندی از حضور شرکت‌های دانش بنیان ظرفیت تولیدات داخلی را بالا ببریم و از توانمندی جوانان داخلی در راستای ارتقا امنیت استفاده کنیم.

معاون هماهنگ کننده بنیاد تعاون فراجا گفت: هدف ما این است در افق ۱۰ سال تمامی تجهیزات مورد نیاز فراجا را در داخل کشور تولید کنیم.

سردار یزدآبادی در پاسخ به دفاع‌پرس درخصوص حضور پلیس‌های تخصصی در این نمایشگاه خاطرنشان کرد: چندین فرماندهی دستاورد‌های خود را در این نمایشگاه عرضه خواهند کرد.