نخبگان «نانو فناوری» شناسایی می‌شوند
نخبگان «نانو فناوری» شناسایی می‌شوند

به گزارش تیکنا؛ «آموزش»،«رقابت» و «توسعه کسب‌وکار در صنعت نانو» مهم‌ترین اهدافی است که این رویداد، در ۳ مرحله برگزاری دنبال می‌کند. ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، بنیاد آموزش فناوری نانو و بنیاد ملی نخبگان با برگزار این رویداد در تلاش هستند تا از میان دانشجویان و فارغ‌التحصیلان […]

به گزارش تیکنا؛ «آموزش»،«رقابت» و «توسعه کسب‌وکار در صنعت نانو» مهم‌ترین اهدافی است که این رویداد، در ۳ مرحله برگزاری دنبال می‌کند.

ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، بنیاد آموزش فناوری نانو و بنیاد ملی نخبگان با برگزار این رویداد در تلاش هستند تا از میان دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی علاقه‌مند، نخبگان نانویی را شناسایی و به ارتقای سطح گفتمان علم و فناوری نانو در دانشگاه‌ها کمک کنند.

برگزیدگان این مسابقه از جوایز ویژه شامل امتیاز بنیاد ملی نخبگان، مدال مسابقه، مجوز ورود به نانو استارتاپ، مجوز ورود به شبکه مدرسان فناوری نانو، گرنت پژوهشی، گرنت آموزشی و وجه نقد برخوردار می‌شوند.

جوایز دوازدهمین دوره مسابقه ملی فناوری نانو به تفکیک مقطع در دو دسته مقطع کارشناسی و مقطع کل به داوطلبان اعطا خواهد شد.

برگزیدگان این مسابقه از جوایز کسب امتیاز نخبگی از طرف بنیاد ملی نخبگان، کسب مجوز حضور در برنامه توسعه فناوری نانواستارتاپ؛ برنامه حمایت از راه‌اندازی استارتاپ‌های نانویی، مجوز حضور در مصاحبه آزمون توانمندی تدریس، اهدای مدال طلا، نقره و برنز مسابقه ملی فناوری نانو و اهدای بیش از یک میلیارد ریال جوایز نقدی و گرنت پژوهشی بهره‌مند خواهند شد.

مرحله نخست دوازدهمین مسابقه ملی نانو ۱ تا ۳ تیرماه ۱۴۰۲ به صورت غیرحضوری (آنلاین) برگزار و ۳۰۰ نفر برتر این مرحله، وارد مرحله دوم می‌شوند.

این نفرات در مرحله دوم که به صورت حضوری در تاریخ ۳۰ تیرماه ۱۴۰۲ در حوزه‌های سراسر کشور برگزار خواهد شد، با یکدیگر به رقابت علمی می‌­پردازند.

۳۰ نفر برتر این مرحله (۱۵ نفر برتر مقطع کارشناسی و ۱۵ نفر برتر مقاطع تحصیلات تکمیلی) به مرحله سوم یا کمپ توانمندسازی و رقابت عملی راه خواهند یافت.

رتبه‌بندی نهایی برگزیدگان مسابقه پس از پایان مرحله سوم مشخص خواهد شد.

شرکت در این مسابقه محدودیت رشته و مقطع تحصیلی ندارد و منابع آن به صورت مشخص در سایت آموزش فناوری نانو قابل مشاهده است. همچنین برای علاقمندان به این رشته به مناسبت آغاز رسمی ثبت نام دوازدهمین دوره مسابقه ملی فناوری نانو، تخفیف ۳۰ درصدی تا ۱۵ اسفندماه ۱۴۰۱ فعال شد.