نبرد شدید نیروهای مقاومت فلسطین با عناصر متجاوز در غزه
نبرد شدید نیروهای مقاومت فلسطین با عناصر متجاوز در غزه
نیروهای مقاومت فلسطین در نبرد با عناصر صهیونیست در محورهای مختلف نوار غزه میدان را خالی نکرده و همچنان برای ممانعت از پیشروی این اشغالگران مبارزه می‌کنند.

به گزارش گروه بین الملل تیکنا، به نقل از المیادین، مبارزه‌های نیروهای فلسطینی در برابر عناصر اشغالگر در محورهای مختلف نوار غزه همچنان ادامه دارد. شبکه المیادین گزارش داد که نیروهای مقاومت فلسطین با صهیونیست‌های متجاوز در مرکز و شرق خان یونس به شدت درگیر شده اند.

در همین راستا شبکه فلسطین الیوم گزارش داد که درگیری‌های سنگینی میان نیروهای مقاومت فلسطین و اشغالگران در محور البریج نوار غزه رخ داده است.

شبکه الجزیره شب گذشته به نقل از یک منبع در فرماندهی گردان‌های قساماعلام کرد که مجاهدان فلسطینی در کمینی در شرق محله التفاح در نوار غزه یک نفربر ارتش صهیونیستی را منهدم کرده و ده نظامی صهیونیست را از فاصله صفر به هلاکت رساندند.

رئیس اسبق نیروهای ذخیره ارتش رژیم صهیونیستی نیز تاکید کرده بود که پس از حمله هفتم اکتبر نیروهای ذخیره ارتش این رژیم بدون این که ساماندهی شوند، برای جنگ فراخوانده شده اند.

وی تاکید کرد که نگرانی زیادی نسبت به تضعیف قدرت نیروهای ذخیره برای ادامه جنگ در غزه وجود دارد.

ارتش رژیم صهیونیستی روز گذشته اذعان کرده بود که طی نبردهای ساعت‌های گذشته در منطقه‌های مختلف نوار غزه ۲۱ نظامی اشغالگر زخمی شده‌اند.

ارتش این رژیم همچنین اعلام کرد که از زمان آغاز عملیات زمینی در نوار غزه تاکنون ۹۳۶ نظامی صهیونیست زخمی شده‌اند.

خبرنگار الجزیره هم گزارش داد که در چند ساعت اخیر یک فروند بالگرد ارتش اشغالگر چند نظامی زخمی صهیونیست را به بیمارستان سوروکا در شهر اشغالی بئر السبع منتقل کرده است.