نامزدهای مجلس در سامانه «انتخاب ایران» ثبت‌نام کنند
نامزدهای مجلس در سامانه «انتخاب ایران» ثبت‌نام کنند
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۵ از نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خواست نسبت به ثبت مشخصات درگاه ستاد انتخابات مجازی خود در سامانه «انتخاب ایران» اقدام کنند.

به گزارش گروه سیاست و حکمرانی تیکنا، ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۵ بر لزوم ثبت‌نام نامزدهای انتخابات مجلس در سامانه «انتخاب ایران» تاکید کرد.

در این اطلاعیه آمده است: به آگاهی نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی می رساند، در راستای اجرای ماده ۷۸ قانون انتخابات مذکور مقتضی است ضمن اعلام نشانی و مشخصات دقیق درگاه ستاد انتخابات مجازی خود به صورت تارنمای اینترنتی و معرفی مسئول آن به فرمانداری های مرکز حوزه انتخابیه مربوطه، پیوند آن را در سامانه انتخاب ایران به نشانی entekhab.moi.ir ثبت کنید.

علاوه بر این در این اطلاعیه تاکید شده است: همچنین باید پیوند (لینک) سایر درگاه های مجازی قانونی اعم از پیام رسانهای اجتماعی و برنامک و… را در تارنمای مذکور قرار داده و اعلام کنید. آن دسته از تبلیغات و فعالیت های انتخاباتی نامزدها در فضای مجازی مجاز و قانونی است، که در این تارنما و درگاه های معرفی شده در آدرس فوق ثبت شده باشد.