میزبانی از شهروندان و مسافران نوروزی تا عید سعید فطر
میزبانی از شهروندان و مسافران نوروزی تا عید سعید فطر
شهردار منطقه ۱۵ در جشنواره « نسیم رمضان» در شب میلاد امام حسن مجتبی(ع) گفت: دهکده بهار ایران منطقه ۱۵ میزبان شهروندان و مسافران نوروزی تا عید سعید فطر است.

به گزارش تیکنا، محمد شیری ضمن تبریک سال جدید و تقارن بهار طبیعت و بهار قرآن و ماه مهمانی خدا گفت: برنامه های شاد و متنوع فرهنگی و معنوی با عنوان « نسیم رمضان» در فرهنگسرای خاوران در حال برگزاری است.

او در ادامه به توضیح بخش‌های این جشنواره پرداخت و افزود: اجرای برنامه های متنوع معنوی و شاد نظیر نوروز‌خوانی، اجرای برنامه های هنری، آیینی و مذهبی، برپایی نمایشگاه آیینی ، برپایی گذرهای فرهنگی، هنری، ورزشی و برگزاری مسابقات متنوع خانوادگی و بازی های مهیج رایانه ای هر شب از دیگر برنامه ها است.

همچنین شب گذشته همزمان با ولادت باسعادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) کیکی به طول ۳۰ متر میان شهروندان توزیع شد.

این جشنواره با مشارکت معاونت اجتماعی شهرداری تهران، اداره کل فرهنگی شهرداری تهران، خیرین و گروه‌های جهادی و مردمی تا پایان ماه مبارک رمضان ، با اذان مغرب و توزیع افطاری ساده تا ساعت ۲۳ در فرهنگسرای خاوران پذیرای شهروندان تهرانی است.

ذائقه همه شهروندان در جشنواره دهکده بهار ایران، بهاری می شود

همچنین سید احمد علوی عضو شورای اسلامی شهر تهران در ادامه گفت: سید احمد علوی عضو شورای اسلامی شهر تهران در بازدید از جشنواره دهکده بهار ایران در فرهنگسرای خاوران ضمن خداقوت به شهردار و همکاران منطقه در برگزاری چنین جشنواره شاد و مفرح ای برای شهروندان گفت: برگزاری چنین جشنواره ها و برنامه های مفرح و شاد خانوادگی فرصت بسیار خوبی است برای بهینه کردن اوقات فراغت شهروندان، خوشبختانه با توجه به همزمانی عید نوروز و ماه مبارک رمضان برنامه ریزی های بسیار خوبی در این زمینه انجام شده است و تمامی سلایق و گروه‌های سنی از جمله کودکان، نوجوانان ، جوانان و خانواده ها را شامل می‌شود و این جشنواره با بخش‌ها متنوع و شاد ذائقه همه شهروندان را بهاری می‌کند.

او در ادامه افزود: شاهد اتفاقات خوبی در حوزه گردشگری در منطقه ۱۵ هستیم و شهروندان و مسافران نوروزی می‌توانند در ایام عید از جاذبه‌ها، اماکن و ظرفیت‌های گردشگری بینظیر باب الرضای پایتخت دیدن کنند.