مهدی طارمی پیراهن الهلال را به تن می‌کند؟
مهدی طارمی پیراهن الهلال را به تن می‌کند؟

به‌گزارش گروه ورزش تیکنا، پس از مطرح شدن نام‌های فوتبالیست‌های مطرح و بزرگ در نهایت کریستیانو رونالدو راهی عربستان شد تا در تیم فوتبال النصر توپ بزند. حضور فوق‌ستاره پرتغالی نشان داد مسوولان فوتبال عربستان به دنبال سیاست‌هایی هستند که باید در سال‌های آینده نتایج و اثرات آن را دید اما آنها تنها به حضور […]

به‌گزارش گروه ورزش تیکنا، پس از مطرح شدن نام‌های فوتبالیست‌های مطرح و بزرگ در نهایت کریستیانو رونالدو راهی عربستان شد تا در تیم فوتبال النصر توپ بزند.

حضور فوق‌ستاره پرتغالی نشان داد مسوولان فوتبال عربستان به دنبال سیاست‌هایی هستند که باید در سال‌های آینده نتایج و اثرات آن را دید اما آنها تنها به حضور بازیکن اسبق رئال مادرید و منچستریونایتد بسنده نکرده و خواهان حضور لیونل‌مسی در این کشور بودند، مساله‌ای که به سرانجام نرسید و باید دید سیاستگذاران فوتبال عربستان در این خصوص چه برنامه‌ای دارند.

بعد از مطرح شدن نام رونالدو و مسی، حالا نوبت به لژیونر فوتبال ایران رسیده است، در چند روز اخیر از مهدی طارمی برای حضور در فوتبال عربستان و تیم الهلال نام برده و اینطور مطرح می‌شود که مسوولان این تیم خواهان حضور مهاجم گلزن پورتو هستند. رسانه‌های پرتغالی نیز به این مساله واکنش نشان داده و در مطالبی امکان حضور طارمی را در این تیم مورد بررسی قرار داده‌اند.

سایت noticiasaominuto در مطالبی با اشاره به درخواست و تمایل مسوولان فوتبال الهلال برای حضور طارمی از این عنوان استفاده کرده است که بعد از کریستیانو رونالدو و مسی، سعودی‌ها طارمی را می‌خواهند و به شرایط حضور طارمی در پرتغال و مدت زمان قرارداد وی با پورتو پرداخته است.

این گزارش در ادامه به حضور چهره‌های فوتبالی در کشور عربستان اشاره دارد و از حضور بازیکنان مطرح فوتبال در الهلال سخن می‌گوید، در ادامه به این نکته اشاره شده که حضور رونالدو در النصر باعث تغییر نگاه‌ها به فوتبال عربستان شده و با توجه به حضور بازیکنانی از جمله لوسیانو ویتو،‌ آندره کاریلو و موسی مارگا، آیا باید منتظر انتقال طارمی به فوتبال عربستان باشیم؟

قرارداد مهدی طارمی در ژوئن ۲۰۲۴ با باشگاه پورتو به پایان خواهد رسید و اگر توافقی بر سر تمدید آن نشود باید منتظر ماند و دید مقصد بعدی مهدی طارمی کجا خواهد بود.

انتهای پیام/