معنی توییت جدید ایلان ماسک در مورد دوج کوین چیست؟
معنی توییت جدید ایلان ماسک در مورد دوج کوین چیست؟
رئیس صنایع فضایی اسپیس‌ایکس به تازگی توییتی را منتشر کرده که معنای رازآلودی در مورد رمزارز دوج کوین دارد.

به گزارش گروه باشگاه رمزارز تیکنا، ماسک در توییت جدید خود نوشت که «Cry ‘Havoc!’ and let slip the Do ges of war» که در کل به معنی «آشوب به پا کردن و رها کردن سگ‌های آموزش‌دیده برای حمله در طول جنگ» است. این توییت ماسک به سرعت توجه جامعه دوج کوین را به خود جلب کرد و Doge Whisperer، یکی از اعضای انجمن این میم کوین اظهار داشت، «unleash the doge» که به معنی «سگ‌ها را رها کنید» است.

زمان انتشار این توییت ماسک پس از فروش شدید ارزهای دیجیتال در نتیجه سرکوب صرافی‌های بایننس و کوین بیس توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ایالات متحده که سرمایه‌گذاران را عصبی و نگران کرده، مهم به نظر می‌رسد.
همان‌طور که در خبرهای قبلی رمزارز نیوز هم گزارش شد، کمیسیون SEC در شکایت خود علیه بایننس و کوین بیس، برخی از ارزهای دیجیتال برتر بازار، از جمله بایننس کوین، کاردانو، سولانا و پالیگان را به عنوان اوراق بهادار ثبت‌نشده طبقه‌بندی کرده است. در این میان، نکته جالب توجه این است که کمیسیون SEC نام دوج کوین را در لیست رمزارزهایی که به عنوان اوراق بهادار در نظر گرفته، قرار نداده است.
مدیرعامل تسلا حمایت خود از دوج کوین را بارها از طریق شوخ‌طبعی ذاتی خود و گنجاندن کلمه سگ در توییت‌هایش ابراز کرده است. این میلیاردر اخیراً و در پاسخ به پست جک دورسی در مورد ارزهای دیجیتال هم در توییتی نوشت:

««DOGE ftw» که به معنای «دوج کوین پیروز می‌شود» است.»

در زمان نگارش این خبر، دوج کوین در محدوده قیمتی ۰٫۰۶۲ دلار معامله می‌شود که در مقایسه با ۲۴ ساعت گذشته، نزدیک به ۳ درصد رشد دارد.

انتهای پیام/