معرفی حامی مالی استقلال؛ علی‌الحساب ۱۸ میلیارد در جیب آبی‌ها
معرفی حامی مالی استقلال؛ علی‌الحساب ۱۸ میلیارد در جیب آبی‌ها
باشگاه استقلال با یک شرکت خصوصی فعال در حوزه بازاریابی شبکه‌ای، به توافق رسیده است تا برای چهار بازی حمایت مالی این باشگاه را برعهده بگیرد.

به گزارش گروه ورزشی تیکنا، باشگاه استقلال با یک شرکت خصوصی فعال در حوزه بازاریابی شبکه‌ای، به توافق رسیده است تا برای چهار بازی حمایت مالی این باشگاه را برعهده بگیرد.

لیگ بیست‌وسوم فردا به صورت رسمی با انجام پنج دیدار در شهرهای مختلف آغاز خواهد شد. تیم فوتبال استقلال روز پنجشنبه در نخستین دیدار خود به مصاف صنعت نفت آبادان خواهد رفت.

باشگاه استقلال پیش‌تر برای انتخاب حامی مالی با چند شرکت مذاکراتی را برگزار کرد. این مذاکرات هنوز ادامه دارد و به طور حتم در هفته اول لیگ برتر استقلال نمی‌تواند از حامی مالی اصلی خود رونمایی کند.

از همین رو آبی‌ها با یک شرکت خصوصی فعال در حوزه بازاریابی شبکه‌ای، به توافق رسیده است و این شرکت برای چهار بازی حمایت مالی این باشگاه را بر عهده خواهد داشت.

قرار است باشگاه استقلال فردا به طور رسمی از حامی مالی خود برای چهار بازی ابتدایی لیگ بیست‌وسوم رونمایی کند. گفته می‌شود مبلغی که این شرکت برای چهار بازی به باشگاه استقلال پرداخت خواهد کرد، در حدود ۱۸میلیارد تومان است.