معاینه فنی برای کارکنان شهرداری رایگان می شود
معاینه فنی برای کارکنان شهرداری رایگان می شود
مدیر کل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی شهرداری تهران از آغاز جشنواره ورزشی کارکنان شهرداری از مهرماه خبر داد و گفت: کارکنان واحد‌های غیرمستقل می توانند یک بار در سال از خدمات رایگان معاینه فنی برخوردار شوند.

به گزارش گروه جامعه تیکنا، محمد بنی حسن مدیر کل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی شهرداری تهران در چهارمین جلسه هم اندیشی با مدیران رفاهی مناطق ۲۲ گانه، مهمترین اولویت این اداره کل در شش ماه دوم سال جاری را برگزاری مسابقات ورزشی با هدف ارتقاء روحیه نشاط در کارکنان عنوان کرد و گفت: انشاالله جشنواره ورزشی در رشته های مورد تقاضای کارکنان و به میزبانی مناطق از مهرماه سال جاری تا دهه مبارک فجر برگزار خواهد شد.

وی با یادآوری آغاز ثبت نام تور زیارتی مشهد مقدس ویژه فصل پاییز اظهارداشت: امکان ثبت نام اولویتهای ۱ تا ۱۹۰ از امروز فراهم شده و ۵۰ اولویت نخست در صورت عدم ثبت نام در این مرحله از سامانه ثبت نام حذف خواهند شد.

مدیرکل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی شهرداری تهران در تداوم برنامه ریزی های اداره کل رفاه با هدف گسترش و ارتقاء خدمات تفریحی و ورزشی و ترویج ورزش قهرمانی به تعامل با مدیریت مجموعه تفریحی ورزشی آزادی اشاره کرد و افزود: کارکنان واحد‌های غیر مستقل شهرداری تهران صرفا با پرداخت ۲۹۰ هزار تومان حق اشتراک سالیانه می توانند از امکانات این مجموعه نظیر استخر آب درمانی، قایق رانی، فوتسال، پیست دوچرخه سواری و جاده تندرستی با تخفیف ویژه برخوردار شوند.

بنی حسن از انعقاد تفاهم نامه همکاری با فروشگاه شجره طوبی با هدف فراهم سازی شرایط خرید اقساطی تلفن همراه و لپ تاپ خبر داد و تصریح کرد: همکاران می توانند صرفا با مراجعه به سامانه میزکار و دریافت معرفی نامه از این تسهیلات رفاهی برخوردار شوند.

به گفته مدیرکل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی شهرداری تهران، ثبت نام مجدد اردوی قم و جمکران و فراهم سازی برخورداری از یک وعده غذای متبرک آستان حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) با هدف بهره مندی از فیض معنوی سفرهای زیارتی از دیگر برنامه های رفاهی اداره کل رفاه است.

بنی حسن در ادامه تذکر به بیمه سامان در راستای رفع مشکلات درمانی گزارش شده از سوی کارکنان را یادآور شد و اظهارداشت: خط تماس ویژه جهت پاسخگویی به موضوعات اورژانسی فراهم شده و همکاران به صورت شبانه روزی ضمن تماس تلفنی با مدیران رفاهی می توانند سوالات خود را در خصوص چگونگی پذیرش در مراکز درمانی مطرح و پاسخ درخواستی را در کمترین زمان ممکن دریافت نمایند.

مدیرکل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی شهرداری تهران با بیان اینکه خدمات اورژانسی تاکنون در ردیف تعهدات هیچ یک از شرکت های بیمه مکمل درمان نبوده است از سه بیمارستان اقبال، محب مهر و مصطفی خمینی به عنوان مراکز اورژانسی طرف قرارداد با بیمه تکمیلی سامان یاد کرد و گفت: درصورت مراجعه به این مراکز درمانی هیچ هزینه ای از افراد تحت پوشش دریافت نخواهد شد.

وی در پایان ارائه خدمات رایگان معاینه فنی به کارکنان شهرداری تهران را یادآور شد و خاطرنشان کرد: کارکنان واحد‌های غیرمستقل می توانند یک بار در سال از این تسهیلات برخوردار شوند.