مشکلی در تأمین بنزین تعطیلات نوروزی نداریم/آمادگی ۴۴۰۰ جایگاه سوخت
مشکلی در تأمین بنزین تعطیلات نوروزی نداریم/آمادگی ۴۴۰۰ جایگاه سوخت
اوجی با تاکید بر اینکه مشکلی در تأمین بنزین تعطیلات نوروزی نداریم، گفت: هر چند همه جایگاه‌ها مجهز به کارت سوخت است با این‌حال اولویت با کارت افراد است.

به گزارش گروه اقتصاد ایران و جهان تیکنا، جواد اوجی وزیر نفت روز چهارشنبه – ۲۳ اسفند- در حاشیه جلسه هیأت دولت اظهار داشت: کارت سوخت جایگاه‌ها برای مواقع اضطراری و به منظور استفاده افرادی است که کارت سوخت خود را گم یا فراموش کرده‌اند.

وی با بیان اینکه اولویت با کارت سوخت خود افراد است، به هموطنانی که قصد مسافرت دارند توصیه کرد، کارت سوخت خود را همراه داشته باشند ولی با این‌حال کارت سوخت در همه جایگاه‌ها تدارک دیده شده است.

وزیر نفت با تاکید بر اینکه مشکلی در تأمین بنزین برای ایام تعطیلات نوروزی نخواهیم داشت، تصریح کرد: تمامی ۴۴۰۰ جایگاه در سراسر کشور آماده ارائه خدمات به هموطنان هستند.

اوجی همچنین در مورد وقوع تخلفات احتمالی در جایگاه‌های عرضه سوخت، خاطرنشان کرد: هرچند بازرسان شرکت پخش به طور نامحسوس از ۱۵ اسفند در تمام جایگاه‌‎های شهری و بین شهری درحال رصد عملکرد جایگاه‌های پخش سوخت هستند اما هموطنان برای گزارش تخلفات احتمالی می‌توانند با شماره تلفن ۲۶۷۵ تماس بگیرند تا بازرسان ورود کرده و با تخلفات برخورد کنند.

ایرنا