مردم به عملکرد بنیاد مستضعفان نمره دهند
مردم به عملکرد بنیاد مستضعفان نمره دهند
فتاح با بیان اینکه مردم باید به ما نمره بدهند، گفت: خدمات رسانی به زلزله زدگان خوی به بهترین شکل ممکن انجام شده و رضایت مردم در نظر گرفته شود.

به گزارش گروه اقتصاد ایران و جهان تیکنا، پرویز فتاح، ظهر شنبه در جلسه بررسی روند پیشرفت بازسازی مناطق زلزله‌زده شهرستان خوی، اظهار کرد: این بنیاد در یک سال گذشته ۵۰۰ میلیارد تومان در استان آذربایجان غربی هزینه کرده که از این میزان، ۱۵۰ میلیارد تومان کمک بنیاد مستضعفان به زلزله‌زدگان شهرستان خوی است.

وی اضافه کرد: اولویت اول ما در زلزله خوی، اختصاص سیمان برای زلزله‌زدگان بود و تا زمانی که همه خانه‌های آسیب دیده احداث شود، سیمان و میلگرد را متقبل شده و تأمین می‌کنیم.

رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی گفت: هر چند اولویت ما، کمک به ساخت واحدهای مسکونی است، ولی برای کمک به مدارس، خانه‌های بهداشت و مساجد نیز در راستای تأمین سیمان مورد نیاز آماده‌ایم و این موارد بعد از بررسی‌های لازم و با محوریت بنیاد مسکن تأمین خواهد شد.

فتاح با اعلام اینکه ما حاضر هستیم در ساخت منازل ایتام کمک و در این راستا مشارکت کنیم، افزود: برای مرکز دیالیز خوی نیز در صورت نیاز کمک خواهیم کرد.

وی با قدردانی از مردم خوی اظهار کرد: مردم شهرستان خوی در کمک به مصیبت دیده‌ها پیشتاز بودند و همه نظام نیز برای کمک به مردم این منطقه پای کار آمد.

فتاح با بیان اینکه مردم باید به ما نمره بدهند، یادآور شد: خدمات رسانی به بهترین شکل ممکن انجام شده و رضایت مردم در نظر گرفته شود.

رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در پایان، تاکید کرد: یکی از مهمترین موارد در منطقه، ضدزلزله بودن واحدهای مسکونی به وِیژه واحدهایی است که ساخته می‌شود و باید برای مقاوم سازی فکر اساسی صورت گیرد.