قدرت‌های جهان در نوبت خرید تجهیزات نظامی از ایران هستند
قدرت‌های جهان در نوبت خرید تجهیزات نظامی از ایران هستند
فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه امروز قدرت‌های جهان در نوبت خرید تجهیزات نظامی از ایران هستند، گفت: در حوزه علم و فناوری رتبه‌های اول تا هشتم را داریم.

به گزارش گروه جامعه تیکنا، سردار عباسعلی محمدیان فرمانده انتظامی تهران بزرگ در مراسم بازگشایی مدارس در دبیرستان دخترانه میثاق شاهد حضور یافت و پس از به صدا در آوردن زنگ سال تحصیلی جدید و تبریک آن به دانش آموزان گفت: امام (ره) فرمودند جنگ برای ملت و کشور ایران برکت بود، که برکت آن را امروز می‌بینیم.

وی افزود: روز گذشته در رژه نیروهای مسلح تجهیزات نظامی را دیدید، در زمانی که جنگ شروع شد ما نیازمند یک سیم خاردار بودیم آن هم تحریم بودیم و به ما نمی‌دادند.

سردار محمدیان گفت: در حوزه علم و فناوری رتبه‌های اول تا هشتم را داریم. امروز قدرت‌های جهان در نوبت خرید تجهیزات نظامی از ایران هستند.

وی افزود: وقتی از بیش از ۴۰ کشور اسیر گرفته شد یعنی اینکه همه دنیا یک طرف و ایران یک طرف بود. ۲۳۰ هزار شهید برای این انقلاب و نظام‌جانشان را دادند و برای حفظ این سنگر پلیس امروز ادامه دهنده این دفاع است.

وی افزود: پلیس از ابتدای سال ۴۴ شهید تقدیم کشور کرده است. دشمنان همه توان خود را گذاشته بودند تا مجدداً آتش فتنه را روشن کنند اما امسال هم موفق نشدند.

رئیس پلیس پایتخت ادامه داد: با خدای خود عهد می‌بندیم تا پای جان پای امنیت مردم و شهرمان بمانیم و از ارزش‌ها دفاع کنیم.