فعالیت‌‌های مشکوک نهنگ‌های کاردانو!
فعالیت‌‌های مشکوک نهنگ‌های کاردانو!

به گزارش گروه باشگاه رمزارز تیکنا، داده‌های بازار نشان می‌دهند که قیمت کاردانو از ابتدای سال بهبود یافته و رشد خود را به ۵۶ درصد رسانده است. این توکن علی‌رغم افت شدید در هفته دوم مارس، تنها در ماه گذشته نزدیک به ۲۶ درصد افزایش قیمت داشته است. به نظر می‌رسد که راه‌اندازی استیبل‌کوین بومی […]

به گزارش گروه باشگاه رمزارز تیکنا، داده‌های بازار نشان می‌دهند که قیمت کاردانو از ابتدای سال بهبود یافته و رشد خود را به ۵۶ درصد رسانده است. این توکن علی‌رغم افت شدید در هفته دوم مارس، تنها در ماه گذشته نزدیک به ۲۶ درصد افزایش قیمت داشته است.

به نظر می‌رسد که راه‌اندازی استیبل‌کوین بومی بلاکچین کاردانو، Djed، نقش مهمی در بهبود احساسات سرمایه‌گذاران نسبت به این شبکه و رمزارز آن داشته است. پس از راه‌اندازی این استیبل‌کوین، حجم تراکنش‌های نهنگ‌های کاردانو شاهد افزایش ناگهانی بود که برخلاف فعالیت‌های ناگهانی معمولی که پس از مدتی کاهش می‌یابد، در حجم بالا ثابت مانده است.

سرعت انباشت توکن‌ کاردانو با بهبود بازار در اواخر ماه مارس، افزایش یافت. فعالیت بالا و مداوم نهنگ‌‌ها، یک احساس صعودی را به این رمزارز هدیه داده که احتمالاً می‌تواند اعتماد سرمایه‌گذاران را به پتانسیل رشد کاردانو تقویت کند.

در این میان، تعداد کل آدرس‌ها در شبکه کاردانو هم به طور پیوسته در حال افزایش است. طبق گزارش‌ها، در حال حاضر ۴٫۴۴ میلیون آدرس با موجودی وجود دارد. کیف پول‌های دارای موجودی صفر نیز ۳۷٫۵۱ میلیون آدرس افزایش یافته و مجموع آنها به ۴۱٫۹۵ میلیون رسیده است.

افزایش فعالیت نهنگ‌ها در پس‌زمینه چندین پیشرفت در اکوسیستم کاردانو، از جمله دریافت اولین ادغام‌کننده اوراکل شبکه، به نام Charli3، که توسط یک شرکت مالی غیرمتمرکز مبتنی بر کاردانو ادغام شده است، صورت می‌گیرد.