غرش جنگنده‌های ایرانی در نخستین نمایشگاه صنعت هوایی پیام
غرش جنگنده‌های ایرانی در نخستین نمایشگاه صنعت هوایی پیام
پرواز نمایشی و غرش جنگنده‌های نظامی ایران یکی از برنامه‌هایی است که در نخستین نمایشگاه صنعت هوایی پیام به اجرا درخواهدآمد.

به گزارش گروه سیاست و حکمرانی تیکنا، پرواز نمایشی و غرش جنگنده‌های نظامی ایران یکی از برنامه‌هایی است که در نخستین نمایشگاه صنعت هوایی پیام به اجرا درخواهدآمد.

در این رویداد ملی که گوشه‌ای از توانمندی‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه صنعت هوایی به نمایش گذاشته خواهد شد، پروازهای نمایشی و غرش جنگنده‌های نظامی ایران یکی از برنامه‌های جذابی است که در ایرشو نمایشگاه به اجرا درخواهدآمد.

بنا بر این گزارش، همچنین در بخش نمایش زمینی (استاتیک شو ) تلاش شده تا بیش از ۳۰ هواپیما، از انواع سبک و سنگین در حوزه ‌های نظامی و عمومی در معرض دید عموم قرار گیرد.

پرواز هواپیماهای نظامی، غیرنظامی، هوانوردی عمومی، آموزشی و تحقیقاتی از دیگر فعالیت‌هایی است که در بخش ایرشو نخستین نمایشگاه صنعت هوایی پیام به نمایش درخواهد آمد.

نمایشگاه صنعت هوایی پیام از ۱۶ تا ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ در فرودگاه بین‌المللی پیام از ساعت ۱۰ تا ۱۸ برگزار خواهد شد، علاقمندان برای حضور و بازدید از این نمایشگاه می‌بایست با مراجعه به سایت www.payamairshow.com نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.