عرضه ۸۲ نیاز فناورانه در رویداد تبادل فناوری نمایشگاه ایران هلث
عرضه ۸۲ نیاز فناورانه در رویداد تبادل فناوری نمایشگاه ایران هلث
دبیر شبکه فن بازار ملی از عرضه ۸۲ نیاز فناورانه در رویداد تبادل فناوری نمایشگاه ایران هلث خبر داد.

به گزارش تیکنا و به نقل از پارک فناوری پردیس، محمدصالح خالقی در اولین رویداد تبادل فناوری در صنعت پزشکی که در حاشیه نمایشگاه ایران هلث برگزار شد، گفت: تفاوت این نمایشگاه‌ با نمایشگاه‌های سال‌های گذشته این است که ۶۰ رویداد در حوزه های تبادل فناوری و سرمایه گذاری با حضور شرکت‌های دانش بنیان و فناور و سرمایه گذاران برگزار می شود.

وی با اشاره به شبکه فن بازار ملی اظهار کرد: فن بازار ملی در سایر استان ها شعبه‌هایی را دارد و از این طریق تبادل فناوری را در سراسر کشور از طریق بازیگران متعدد آن تسهیل کرده‌ایم

خالقی با اشاره به این رویداد ادامه داد: این برنامه، رویدادی در حوزه تبادل فناوری در حوزه صنعت پزشکی است که طی آن ۸۰ نیاز فناورانه توسط کارگزاران تجارت فناوری این فن بازار احصا شده و از سوی دیگر راهکارهای حل این مسائل نیز شناسایی شده است.

دبیر شبکه فن بازار اضافه کرد: در طول ۳ روز این نمایشگاه جلسات B2B میان عرضه تقاضا و عرضه فناوری برگزار می‌شود. در این مدت برگزاری ۱۰۲ نشست B2B پیش بینی شده است.

بیست و پنجمین نمایشگاه ایران هلث به همت پارک فناوری پردیس از روز شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ به مدت ۴ روز در محل دائمی نمایشگاه های بین‌المللی تهران پذیرای علاقه‌مندان است.