ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه اقتصادی پیام معرفی می‌شود
ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه اقتصادی پیام معرفی می‌شود

به گزارش گروه زیست‌بوم فناوری و نوآوری تیکنا، منطقه ویژه اقتصادی پیام در قالب پاویون نمایشگاهی و با حضور ده شرکت دانش‌بنیان مستقر در این منطقه، دستاوردها و ظرفیت‌ها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری خود را در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳ ارائه خواهد کرد. منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، ظرفیت‌های خود را در حوزه های […]

به گزارش گروه زیست‌بوم فناوری و نوآوری تیکنا، منطقه ویژه اقتصادی پیام در قالب پاویون نمایشگاهی و با حضور ده شرکت دانش‌بنیان مستقر در این منطقه، دستاوردها و ظرفیت‌ها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری خود را در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳ ارائه خواهد کرد.

منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، ظرفیت‌های خود را در حوزه های صنایع خلاق و فناوری های نوآورانه، استارتاپ ها، شرکت های دانش بنیان و همچنین بسته ها و ایده های سرمایه گذاری را در قالب فرصت سرمایه گذاری، برای شرکت کنندگان در این نمایشگاه معرفی می کنند.

با توجه به ظرفیت های موجود در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام فرصت های متنوعی برای سرمایه گذاری توسط بخش خصوصی فراهم است که در این مرحله به شناسایی سرمایه گذار برای احداث مجتمع خدمات تجاری و رفاهی(مال)، ایجاد مجتمع اداری برای اجاره به کسب و کارها، احداث تیرپارک، احداث آشیانه در فرودگاه و احداث مزرعه انرژی خورشیدی به فراخوان گذاشته شده است. منطقه ویژه اقتصادی پیام تصمیم گرفته است بخشی از این نیاز را با استفاده از توان بخش خصوصی برطرف نماید.

علاقه مندان به سرمایه گذاری می توانند با مراجعه به سایت www.payamaviation.ir نسبت به فراخوان های اعلام شده مطلع شوند. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق لینک https://b2n.ir/t29087 دفترچه فرصت های سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام را دانلود نمایند و یا با شماره ۰۲۶۳۳۲۶۶۱۳۵ آقای امجدیان تماس حاصل نمایند.

منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در حال حاضر نزدیک به ۳۰۰ بنگاه تولیدی در فضایی به وسعت ۱۷۰ هکتار از منطقه ویژه اقتصادی سرمایه گذاری کرده اند که در حال حاضر نزدیک به ۱۷۰ واحد صنعتی ، پروانه بهره برداری خود را دریافت و مشغول فعالیت های تولیدی و خدماتی خود در منطقه هستند.

گفتنی است اینوتکس ۲۰۲۳ از ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود. این نمایشگاه میزبان بیش از ۴۰۰ شــرکت نوآور و فناور در قالب غرفه دار، ۱۵۰ سرمایه‌گذار استارتاپی، ۴۰۰ جلسه بین کسب‌وکارها و ۲۰ رویداد و بخش جانبی‌ خواهد بود.

انتهای پیام/