حضور ۱۶ شرکت دانش بنیان ایرانی در نمایشگاه سلامت کنیا
حضور ۱۶ شرکت دانش بنیان ایرانی در نمایشگاه سلامت کنیا
در بیست و چهارمین دوره نمایشگاه سلامت کنیا که از ۲۹ تا ۳۱ فروردین ماه در نایروبی برگزار می‌شود، ۱۶ شرکت دانش‌بنیان ایرانی در قالب پاویون جمهوری اسلامی حضور می یابند.

به گزارش گروه فناوری پزشکی تیکنا، در بیست و چهارمین دوره نمایشگاه سلامت کنیا که از ۲۹ تا ۳۱ فروردین ماه در نایروبی برگزار می‌شود، ۱۶ شرکت دانش‌بنیان ایرانی در قالب پاویون جمهوری اسلامی حضور می یابند.

در این پاویون، ۱۶ شرکت دانش‌بنیان به معرفی محصولات و توانمندی‌های خود در سه حوزه دارو، تجهیزات پزشکی و تجهیزات آزمایشگاهی می‌پردازند.

بیست و چهارمین نمایشگاه سلامت کنیا با حضور بیش از ۳۵ کشور دنیا و با هدف رفع خلاءهای موجود در این اکوسیستم برگزار می‌شود و فرصت مغتنمی است تا جدیدترین نوآوری‌ها، به نمایش درآمده و ارتباطات تجاری در خارج از کشور به ویژه قاره آفریقا تقویت شود.

هماهنگی های لازم جهت برگزاری جلسات مذاکرات تجاری با مشتریان بزرگ، بازدید از بیمارستان‌ها و بخش خصوصی فعال در این حوزه، بخشی از خدماتی است به این شرکت‌ها ارائه می‌شود.

گفتنی است، زیما دانش سلامت تجارت، ویرا واکسن شایا، واقعیت ترکیبی ارس، نویان پژوهان زیست دارو، صنایع ارتوپدی، آراد طب توس، آینده نگاری هم آفرینان افق، فن آزما گستر، درسا دارو، نبض هوشمند سلامت، سلامت نوین تدبیر زیست، پادرا سرم البرز، افق تولید داروی پارس، فنی مهندسی توسعه مدار هیرو، کاوندیش سیستم، شرکت دارویی به بان شیمی و داروسازی پارس حیان شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه هستند.