شاهد تحقق امنیت پایدار در مرزها هستیم
شاهد تحقق امنیت پایدار در مرزها هستیم
فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه شاهد تحقق امنیت پایدار در مرزها هستیم، گفت: با تلاش نیرو‌های مسلح و دولت شاهد استقرار امنیت در حد عالی در ۲ سوی مرز تمرچین هستیم.

به گزارش گروه سیاست و حکمرانی تیکنا؛ سردار پورجمشیدیان صبح امروز در همایش فعالان و موکب‌داران اربعین حسینی استان‌های آذربایجان‌غربی، آذربایجان‌شرقی، اردبیل، زنجان و گیلان که در حسینیه اعظم ثارالله ارومیه برگزار شد، اظهار داشت: امروز در سایه تلاش نیرو‌های مسلح، دولت و تمام ارکان نظام شاهد تحقق امنیت پایدار در مرز‌ها و منطقه هستیم.

وی افزود: تمام مردم چه شیعه و چه سنی در هر ۲ سوی مرز‌های ایران و کردستان عراق عاشق اهل بیت (ع) هستند و در راه خدمت به زائران از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه شهدای آذربایجان غربی عنوان کرد: تمام تلاش و همت مسئولان بر مبنای ارائه خدمات مناسب به زائران در مسیر مرز تمرچین است و امیدواریم در این خصوص رضایت مردم را داشته باشیم.

وی ادامه داد: آب و هوای مناسب در مسیر مرز تمرچین یکی از عوامل اصلی در خصوص استفاده از این مرز است که با توجه به گرمای امسال می‌توان شاهد سفری امن و ایمن در این مسیر بود.

سردار پورجمشیدیان ابراز داشت: ارتقای امنیت سفر در ۲ طرف مرز ایجاد شده و امکانات مناسبی نیز تدارک دیده شده است.

 

انتهای پیام/