سریع ترین اینترنت متعلق به کدام اپراتور است؟
سریع ترین اینترنت متعلق به کدام اپراتور است؟
مدیرعامل رایتل گفت: طبق تأیید سازمان تنظیم مقررات، رایتل در حال حاضر، سریع‌ترین اینترنت را در میان اپراتورهای همراه کشور دارد. طبق آمارها، سرعت اینترنت رایتل ۱۰ مگابیت بر ثانیه بیشتر از همراه اول است که دومین اپراتور پرسرعت کشور است.

به گزارش تیکنا، حسین ملازاده، مدیرعامل شرکت خدمات ارتباطی رایتل، امروز (سه شنبه ۱۲ تیر) در حاشیه نمایشگاه الکامپ در مراسم امضای توافقنامه رایتل با ۹ هلدینگ زیرمجموعه شستا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این توافقنامه بعد از قریب به یک سال تلاش امضا می‌شود و قدم اول برای قرار گرفتن در یک مسیر پرفایده است.

وی افزود: در یک سال گذشته رایتل سرعت اینترنت خود را دو برابر کرده و طبق تأیید سازمان تنظیم مقررات، رایتل در حال حاضر، سریع‌ترین اینترنت را در میان اپراتور‌های همراه کشور دارد.
طبق آمار‌های سامانه نت‌سنج پلاس، سرعت اینترنت رایتل ۱۰ مگابیت بر ثانیه از همراه اول، که دومین اپراتور پرسرعت است، سریع‌تر است.

مدیرعامل شرکت رایتل تصریح کرد: این شرکت در نمایشگاه امسال الکامپ از بازارگاه خود رونمایی کرده است تا ظرفیت توسعه‌دهندگان هوش مصنوعی در آن به کمک سایر صنایع بیاید تا بتوانند در این بازارگاه کسب درآمد کنند.

ملازاده تاکید کرد: رایتل در یک سال اخیر برای افزایش سود نیز گام‌های مؤثری برداشته شده است.

وی درباره اقدامات رایتل برای هوشمندسازی صنایع گفت: اپراتور‌ها تا امروز بیشتر در لایه اول توسعه‌ی اقتصاد دیجیتال، یعنی فراهم کردن زیرساخت‌ها فعالیت کرده‌اند، اما در حال حاضر برای بقا در حوزه فناوری نیازمند توسعه فعالیت‌های خودشان هستند.

مدیرعامل رایتل افزود: بحث هوشمندسازی و کاربرد اینترنت و تحول دیجیتال در سایر صنایع یکی از حوزه‌هایی است که اپراتور‌ها به آن ورود پیدا می‌کنند. رایتل از این به بعد در لایه‌ی سوم یعنی اینترنت پلاس حضور جدی خواهد داشت. حضور در این صنعت می‌تواند باعث افزایش بهره‌وری صنایع و رشد درآمد بنگاه‌های اقتصادی و هلدینگ‌ها شود.