سرویس جست‌وجوگر تلفن مشاغل ۱۱۸ راه‌اندازی شد
سرویس جست‌وجوگر تلفن مشاغل ۱۱۸ راه‌اندازی شد

به‌گزارش تیکنا، شرکت مخابرات ایران به عنوان بزرگترین اپراتور حوزه ارتباطات، خدمات متعدد در زمینه تلفن ثابت و اینترنت به مشترکین خود ارائه می کند. بر این اساس سرویس جستجوگر تلفن مشاغل ۱۱۸ در سامانه ی مخابرات من ( (my.tci.irبرای مشترکان قابل بهره برداری شد. همچنین سامانه مخابرات من به عنوان یک ابزار نوین در جهت […]

به‌گزارش تیکنا، شرکت مخابرات ایران به عنوان بزرگترین اپراتور حوزه ارتباطات، خدمات متعدد در زمینه تلفن ثابت و اینترنت به مشترکین خود ارائه می کند. بر این اساس سرویس جستجوگر تلفن مشاغل ۱۱۸ در سامانه ی مخابرات من ( (my.tci.irبرای مشترکان قابل بهره برداری شد.

همچنین سامانه مخابرات من به عنوان یک ابزار نوین در جهت کاهش خدمات حضوری و نیل به ارائه خدمات غیرحضوری طراحی و در اختیار مشترکین شرکت مخابرات ایران قرار گرفته است.

این خبر می افزاید : با استفاده از این سرویس می توانید خطوط تلفن ثابت خود را مدیریت کنید و از خدماتی مانند امکان دریافت ریز مکالمات، ثبت نام اینترنت، خرید بسته های اینترنت پرسرعت، خرید خط تلفن، مدیریت سرویس های ویژه خطوط ثابت، پرداخت قبوض استفاده کرد.

همچنین علاوه بر خدمات مطرح شده، در صورت نیاز به دسترسی به تلفن های مشاغل و تلفن های ضروری می توانیم با وارد کردن نام استان مورد نظر و گروه های شغلی که در سامانه مشخص شده است، تلفن تماس و آدرس شغل مورد نظر را به سهولت دسترسی پیدا کرد.

نمایش اطلاعات کارت های تلفن همگانی همراه با نمایش موجودی، گزارش شارژ، گزارش تماس ها و امکان شارژ کارت و همچنین خدمات درخواست ردیابی مزاحم، خرید خط تلفن، اعلام خرابی تلفن، سرویس های ویژه، دریافت ریز مکالمات و اطلاع از وضعیت سرویس ارزش افزوده خط تلفن و نمایش لیست محصولات ارزش افزوده همراه با امکان فعال سازی سرویس نیز از دیگر امکانات سرویس جستجو گر تلفن مشاغل ۱۱۸ است.

انتهای پیام/