رژه ۲۷۰۰ شناور بسیج دریایی در شمال و جنوب کشور/ پیام رژه همبستگی با ملت فلسطین است
رژه ۲۷۰۰ شناور بسیج دریایی در شمال و جنوب کشور/ پیام رژه همبستگی با ملت فلسطین است

به گزارش گروه سیاست و حکمرانی تیکنا، علیرضا تنگسیری، فرمانده نیروی دریایی سپاه امروز در مراسم آغاز رژه بسیج دریایی اظهار کرد: بسیج مردمی در دریای خزر، خلیج فارس و دریای عمان رژه ای را در دریا در حمایت از قدس شریف و مردم مظلوم فلسطین هماهنگ با دیگر کشورهای مسلمان برای اولین بار برگزار […]

به گزارش گروه سیاست و حکمرانی تیکنا، علیرضا تنگسیری، فرمانده نیروی دریایی سپاه امروز در مراسم آغاز رژه بسیج دریایی اظهار کرد: بسیج مردمی در دریای خزر، خلیج فارس و دریای عمان رژه ای را در دریا در حمایت از قدس شریف و مردم مظلوم فلسطین هماهنگ با دیگر کشورهای مسلمان برای اولین بار برگزار می کنند و این نشان دهنده آن است که فلسطین تنها نیست.

وی خاطرنشان کرد: امروز ۱۲۰ کشور برای دفاع از فلسطین، پرچم این کشور را به دست گرفته اند و حتی در کشورهای اروپایی و انگلیس نیز پرچم مردم مظلوم فلسطین را به دست ملت ها گرفته شده است و فلسطین و فلسطینیان اگر چه مظلومند اما چون به الله متصلند، قوی هستند و امروز پشتیبانی مردم از این مردم مظلوم، بی سابقه است.

به گفته تنگسیری، امروز بیش از ۲۷۰۰ شناور مردمی در قالب بسیج مردمی در شمال و جنوب کشور برگزار می کنند که استقبال گسترده‌ای از این اقدام صورت گرفته است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه ادامه داد: امروز شیعه و سنی در سواحل شمالی و جنوبی کشور همدل و همراه این رژه بزرگ را برگزار می کنند.

 وی با بیان این که پایه اصلی بسیج دریایی را برادران اهل سنت تشکیل می دهند که در تمامی موارد و بحران‌ها از جمله در سیل خوزستان و … پای کار بودند و امروز بسیج دریایی نیز میزبان حضور این عزیزان است و بیش از ۶۵۰ ناوگروه با ۴۵ هزار فروند شناور تا به امروز سازماندهی شده است و این استقبال رو به افزایش است.

تنگسیری تأکید کرد: همزمان با این رژه دریایی در دیگر کشورهای مسلمان نیز شاهد چنین اقدام مشابهی خواهیم بود و در لبنان، فلسطین و برخی کشورهای آسیای شرقی و نیز در دیگر مناطقی که شرایط آب و هوایی مساعد باشد، این رژه برگزار خواهد شد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه، پیام این اقدام را به رژیم کودک کش صهیونیستی دانست که بداند مردم مظلوم فلسطین تنها نیستند و هر ساله بر شکوه حمایت از این ملت نیز افزوده می شود و مردم فلسطین و غزه بدانند که ما پشتیبان آنها در زمین و دریا هستیم و اگر فرمان ولی امر ما صورت گیرد از دریا نیز به مانند خشکی بر سر صهیونیست ها سرازیر خواهیم شد.