رونمایی پوستر «شهریران»/ سلیمی: ماموریت سازمان شهرداری‌ها ایجاد شهرهای پویا و مولد است
رونمایی پوستر «شهریران»/ سلیمی: ماموریت سازمان شهرداری‌ها ایجاد شهرهای پویا و مولد است
پوستر نخستین همایش و نمایشگاه «شهریران» با حضور مهدی سلیمی رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور رونمایی شد.

به گزارش گروه جامعه تیکنا؛ مهدی سلیمی رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از پوستر نخستین همایش و نمایشگاه «شهریران» رونمایی کرد. این نمایشگاه به همت سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کل کشور در دی‌ماه سال جاری در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) برگزاری می‌شود.

در مراسم رونمایی از پوستر نمایشگاه «شهریران» مهدی سلیمی رئیس این نمایشگاه گفت: یکی از ماموریت‌های سازمان شهرداری‌ها به عنوان خدمت‌گذار جامعه بزرگ مدیریت شهری کشور، ایجاد فضای تعامل و یادگیری و به همرسانی ارکان مختلف زنجیره ارزش خدمات شهری است.
وی ادامه داد: در این زنجیره مردم، شهرداری‌ها و انبوهی از شرکت‌های مختلف، مقصد نهایی هستند تا با کمک همدیگر بتوانند ماموریت اصلی خود یعنی ایجاد شهری پویا و مولد را شکل دهند. همایش و نمایشگاه «شهریران» در همین راستا تعریف و طراحی شده است.

این نمایشگاه ملی با موضوع‌های تامین مالی و سرمایه‌گذاری شهری، مبلمان و طراحی شهری، ماشین آلات و تجهیزات خدمات شهری، فرآیندها و سکوهای هوشمند شهری، پایش و پردازش تصویری، حمل و نقل و ترافیک، مدیریت پسماند و بازیافت، فضای سبز و محیط زیست، مسکن سازی و مصالح نوین ساختمانی برگزار می‌شود.

این نمایشگاه ضمن معرفی دستاوردهای و خدمات بخش‌های فعال در حوزه مدیریت شهری، سعی دارد تا با استفاده از ظرفیت‌های شرکت‌های دانش بنیان، خدمات شهری را با دانش روز پیوند بزند.

دبیرخانه همایش و نمایشگاه «شهریران» از ابتدای آبان ۱۴۰۲ آغاز به کار کرده است. این رویداد در روزهای ۱۷ الی ۱۹ دی ۱۴۰۲ از ساعت ۹ الی ۱۵ در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

علاقه مندان به حضور در این نمایشگاه می توانند با مراجعه به وب سایت نمایشگاه به آدرس www.shahriranexpo.ir علاوه بر ثبت نام برای حضور، از آخرین اخبار و اطلاعیه های نمایشگاه مطلع شوند.

انتهای پیام/