رفاهیات و پاداش پایان‌خدمت بازنشستگان شرکت مخابرات ایران پرداخت می‌شود
رفاهیات و پاداش پایان‌خدمت بازنشستگان شرکت مخابرات ایران پرداخت می‌شود
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: مطالبات و پاداش پایان‌خدمت بازنشستگان شرکت مخابرات ایران پرداخت می‌شود.

به گزارش گروه فناوری اطلاعات تیکنا، مجید‌ سلطانی؛ مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در آستانه فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و مبعث پیامبر اعظم(ص)، ضمن نکوداشت این ایام عزیز و یادکرد از شهدای انقلاب که آزادی و استقلال و رهایی از طاغوت و استکبار را برای مردم ایران اسلامی به ارمغان آوردند، تصریح کرد: با تلاش‌ها و همکاری‌های هیأت مدیره شرکت، معاونان، مدیران و همراهی سیاستگذاران و تصمیم‌گیران در دولت انقلابی و مجلس مردمی، بخش مهمی از مطالبات بازنشستگان سال ۱۴۰۱ شرکت مخابرات در حال پرداخت است.

وی با پوزش از بازنشستگان سال ۱۴۰۱ به علت نبود منابع مالی برای پرداخت تمامی مطالبات آنان تصریح کرد: در این تأخیر، هیچ تعمدی نبوده و اکنون به یُمن گشایش‌های مالی حاصل‌شده، مطالبات این بازنشستگان به صورت کامل، طی هفت روز کاری پیش رو پرداخت می‌شود.

مجید سلطانی با بیان اینکه دیروز سه‌شنبه، به فضل الهی، مطالبات بازنشستگان پنج استان پرداخت شد، افزود: در مورد رفاهیات بازنشستگان عزیز  که از دی‌ماه سال ۱۴۰۰ با وقفه‌هایی مواجه شده بود، مشکلات و مسائل مالی، حل‌شده و باقی‌مانده طلب بازنشستگان در موضوع رفاهیات هم تا پایان سال پرداخت می‌شود.

وی با تجلیل و ارزشمند خواندن فعالیت‌های بازنشستگان این شرکت که پیشرفت‌های مخابرات، ماحصل زحمات این عزیزان از گذشته تا کنون بوده است، گفت: حقیقتاً وضعیت مالی شرکت مخابرات در گذشته مطلوب نبود و با تلاش همه‌جانبه افراد دخیل در موضوع مخابرات به عنوان یک امر ملی، مشکلات این صنعت پایه‌ای و زیرساختی کشور، به مرور در حال کمتر شدن است.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با قدردانی از تلاش تمامی کارکنان این شرکت در سراسر کشور گفت: در بازدیدهایی که از مناطق مخابراتی در سراسر کشور داریم تلاش کارکنان در ایجاد، حفظ و نگهداری ارتباطات و توسعه آن در این مجموعه، بسیار ستودنی است.

وی با تأکید برهمدلی و همیاری مجموعه شرکت مخابرات برای ساختن آینده بهتر و روشن‌تر، گفت: مدیران شرکت مخابرات، خدمتگزاران جامعه و مردم هستند و امیدواریم پرداخت تمامی مطالبات کارکنان، به‌موقع صورت گیرد و مردم هم از خدمات مخابرات به‌خوبی بهره‌مند شوند.

همچنین سلطانی ضمن اشاره به پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان اسفند ۱۴۰۱ اعلام مطلب فوق اظهارداشت: مانده مطالبات مندرج در «سند هزینه پاداش پایان خدمت» بازنشستگان اسفند ۱۴۰۱ طی این تسویه به صورت کامل پرداخت شد.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با اشاره به زحمات شبانه‌‌روزی همکاران معاونت مالی شرکت برای تأمین این مبلغ و واریز آن برای همکاران بازنشسته اسفند سال ۱۴۰۱، گفت: سخت می‌کوشیم تا مابقی تعهدات را هم پرداخت کنیم تا مشکلات بازنشستگان و شاغلین محترم شرکت، هر چه سریع‌تر رفع شود.

انتهای پیام/