دعوت از کوبا برای حضور در نمایشگاه الکامپ
دعوت از کوبا برای حضور در نمایشگاه الکامپ
رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران در حاشیه اجلاس جهانی جامعه اطلاعاتی با وزیر ارتباطات کوبا دیدار و از این کشور برای حضور در نمایشگاه الکامپ دعوت کرد.

به گزارش تیکنا و به نقل از سازمان فناوری اطلاعات ایران، محمد خوانساری رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران در حاشیه اجلاس جهانی جامعه اطلاعاتی با وزیر ارتباطات کوبا دیدار و از این کشور برای حضور در نمایشگاه الکامپ و گفت‌وگو با بخش خصوصی کشورمان دعوت کرد.

در این دیدار دو طرف در خصوص موضوعاتی چون: توافقات انجام شده، فرآیند انجام کار و آخرین وضعیت پیشرفت برنامه اقدام مشترک به بحث و تبادل نظر پرداختند.

از دیگر مواردی که در این نشست به آن پرداخته شد، بررسی آخرین وضعیت شرکت‌های بخش خصوصی ایران در کوبا، همکاری پارک‌های علم و فناوری دو کشور، برگزاری دوره‌های آموزشی با موضوع دولت هوشمند برای بخش فنی کوبا، همکاری در زمینه امنیت سایبری و پیگیری انعقاد یادداشت تفاهم همکاری میان پست دو کشور بود.

رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران، در این دیدار از وزارت ارتباطات کوبا برای شرکت در نمایشگاه بین‌المللی الکامپ دعوت به عمل آورد و پیشنهاد برگزاری جلسات بخش خصوصی میان دو طرف و کارگاه‌های آموزشی را مطرح کرد که البته مورد استقبال طرف کوبایی قرار گرفت.