دستگیری ضارب مأمور پلیس راهور
دستگیری ضارب مأمور پلیس راهور
رئیس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران از دستگیری موتورسواری که به مأمور پلیس راهور حمله و با استفاده از سلاح سرد آن را مصدوم کرده بود، خبر داد.

به گزارش گروه جامعه تیکنا، سرهنگ سعید راستی، رئیس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران اعلام کرد: روز گذشته راکب موتور سیکلت فاقد پلاک که به صورت خلاف جهت در حال حرکت بوده مورد تذکر و اعمال قانون مأمورین راهور مستقر در تقاطع بهبودی قرار می‌گیرد. ولی متهم به جای اطاعت از دستور پلیس به سمت مأمور راهور حمله ور و با استفاده از سلاح سرد (قمه) وی را مورد ضرب‌وجرح قرار می‌دهد که نظر به اهمیت و حساسیت موضوع، شناسایی و دستگیری عامل این درگیری در دستور کار مأموران عملیات این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: مأموران این پلیس با انجام اقدامات اطلاعاتی و استفاده و فعال سازی منابع خبری، متهم، پس از شناسایی در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به مقر پلیس انتقال داده شد.

رئیس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران در ادامه با بیان اینکه نامبرده از اراذل واوباش سابقه دار تهران بوده ودارای سوابق کیفری در پرونده خود است، گفت: پس از تشکیل پرونده، متهم برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

سرهنگ راستی در پایان گفت: پلیس همواره با افرادی که بخواهند به هر طریقی اقدام به قدرت نمایی و مختل کردن نظم و امنیت عمومی مردم کنند، مقتدرانه و در چهارچوب قانون برخورد خواهد کرد.

 

انتهای پیام/