دستور رئیس مجلس برای رفع‌ کاستی‌های قانون رتبه‌بندی معلمان
دستور رئیس مجلس برای رفع‌ کاستی‌های قانون رتبه‌بندی معلمان

به گزارش گروه سیاست و حکمرانی تیکنا، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی، در آغاز نشست علنی امروز (سه شنبه ۱۲ اردیبهشت) مجلس شورای اسلامی، با تبریک فرا رسیدن روز معلم و سالروز شهادت استاد شهید مطهری، گفت: معلم، معمار توسعه انسانی و بنیان‌گذار پایه های اخلاقی یک جامعه است. احترام و ارج نهادن به […]

به گزارش گروه سیاست و حکمرانی تیکنا، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی، در آغاز نشست علنی امروز (سه شنبه ۱۲ اردیبهشت) مجلس شورای اسلامی، با تبریک فرا رسیدن روز معلم و سالروز شهادت استاد شهید مطهری، گفت: معلم، معمار توسعه انسانی و بنیان‌گذار پایه های اخلاقی یک جامعه است. احترام و ارج نهادن به مقام معلم، سرمایه‌گذاری برای پیشرفت یک جامعه است.

وی افزود: مجلس یازدهم افتخار دارد که یکی از مهم‌ترین مطالبات فرهنگیان عزیز یعنی قانون رتبه بندی معلمان را با پیگیری شبانه روزی تصویب کرد و کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نیز رفع کاستی های اجرای قانون رتبه بندی معلمان را در دستور کار دارد. امیدوارم توفیق داشته باشیم تا جامعه شریف و عزیز فرهنگیان مجلس یازدهم را یکی از خدمت‌گزاران خود بدانند.

رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه اظهار کرد: همچنین روز ملی خلیج همیشه فارس را گرامی می‌دارم و از تمامی دلاوران نیروهای مسلح در نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که حافظ صلح و امنیت آب‌های سرزمینی هستند و مانع زیاده‌خواهی دشمنان این مرز و بوم می شوند صمیمانه قدردانی می کنم.

انتهای پیام/