دبیر دومین جشنواره علمی شهید چمران منصوب شد
دبیر دومین جشنواره علمی شهید چمران منصوب شد
طی حکمی از سوی رییس سازمان بسیج اساتید کشور، دکتر وحید آرایی به عنوان «عضو شورای سیاستگذاری و دبیر دومین جشنواره علمی شهید چمران» منصوب شد.

به گزارش گروه سیاست و حکمرانی تیکنا، طی حکمی از سوی رییس سازمان بسیج اساتید دانشگاه­‌ها، مراکز آموزش عالی و پژوهشی کشور و رییس دومین جشنواره علمی شهید چمران، وحید آرایی به عنوان «عضو شورای سیاست‌گذاری و دبیر دومین جشنواره علمی شهید چمران» منصوب شد.

متن حکم صادره بدین شرح است:  

جناب آقای دکتر وحید آرایی     

 نظر به مراتب تعهد، دانش و شایستگی­‌های علمی و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان  «عضو شورای سیاست‌گذاری و دبیر دومین جشنواره علمی شهید چمران» منصوب می‌­شوید.

 دومین جشنواره علمی شهید چمران در دو سطح استانی و کشوری با هدف کمک به جریان سازی، ترویج، تعمیق و تحقق گفتمان جهاد علمی، شناسایی استادان مسأله محور در تراز انقلاب اسلامی و نیز مشارکت حداکثری آنان در کمک به ارتقای کارآمدی نظام حکمرانی و سیاستگذاری کشور در زمینه‌های علوم انسانی و هنر، علوم فنی و مهندسی و علوم پایه و کشاورزی و در هشت محور «کتاب»، «مقاله»، «طرح پژوهشی و فناورانه، کسب و کار نوآور و دانش­ بنیان»، «راهنمایی، مشاوره، نظارت و راهبری»، «بسته سیاستی»، «جهادگران تبیین»، «کرسی نظریه‌­پردازی، نقد و مناظره» و «راهیان علم، فناوری و پیشرفت» برگزار می‌­گردد.

 سیاستگذاری و تعیین خط ­مشی­‌های کلان علمی و اجرایی جشنواره در سطوح کشوری و استانی با همکاری و هماهنگی شورای سیاستگذاری، نظارت بر حسن اجرای ضوابط و فرایندهای برگزاری و نیز راهبری و تشکیل کمیته‌های علمی و اجرایی مطابق با شیوه‌­نامه ابلاغی جشنواره (شماره ۰۰۵۸۰۹-۱/۲۵۴/م مورخ ۱۴/۵/۱۴۰۲) مورد انتظار است.

 امید است با استعانت از خداوند متعال، نصب­‌العین قرار دادن تقوای الهی و تبعیت از مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مؤفق و مؤید باشید.

محمدرضا مردانی

  رییس سازمان بسیج اساتید دانشگاه­ها،

مراکز آموزش عالی و پژوهشی کشور و

رییس دومین جشنواره علمی شهید چمران

گفتنی است، وحید آرایی، دانش آموخته دکترای سیاست‌گذاری عمومی دانشگاه تهران، عضو هیأت علمی دانشگاه و معاون علمی و پژوهشی سازمان بسیج اساتید کشور است.