خرید و فروش رمزارز با تلویزیون در خانه!
خرید و فروش رمزارز با تلویزیون در خانه!
پس از سامسونگ، حالا شرکت ال‌جی هم می‌خواهد وارد دنیای NFT‌ ها شود. این شرکت کره‌ای با تولید تلویزیون‌هایی که خرید و فروش توکن‌های غیرقابل تعویض را آسان می‌کند، قصد دارد گام جدید و مهمی را در مسیر پذیرش این نوع دارایی‌ها بردارد.
به گزارش گروه باشگاه رمزارز تیکنا، شرکت LG از برنامه خود برای تولید تلویزیون‌هایی با قابلیت اتصال به کیف پول‌های رمزارزی و معامله NFT خبر داده است. این تلویزیون‌ها از فناوری احراز هویت بیومتریک استفاده می‌کنند تا کاربران با قرار دادن چهره در مقابل دوربین تلویزیون و بدون نیاز به وارد کردن رمز، به والت خود دسترسی داشته باشند.
در مارس ۲۰۲۲ هم سامسونگ با شرکت Nifty Gateway برای توسعه پلتفرم معاملاتیSamsung NFT Hub همکاری کرده بود. حالا، محصول جدید LG دومین پروژه مهمی است که دنیای NFT‌ها را به دستگاه‌های صوتی و تصویری پیوند می‌دهد. در حال حاضر، فقط کاربران آمریکایی که به سیستم عامل webOS 5.0 یا جدیدتر دسترسی دارند، می‌توانند از این قابلیت استفاده کنند.
در ماه ژانویه نیز، کمپانی LG اعلام کرده بود که با والت Blade برای استفاده از برنامه Art Lab در تلویزیون‌های هوشمند ال‌جی همکاری می‌کند.
در حالی که فعالان بازار NFT بیشتر با موبایل‌ها و لپ‌تاپ‌های شخصی مبادلات خود را مدیریت می‌کنند، ورود تلویزیون‌ها به این صنعت می‌تواند یک نقطه عطف بزرگ محسوب می‌شود. گوکچه گووِن (Gökçe Güven)، مدیرعامل شرکت Kalder، معتقد است که ورود تلویزیون‌ به بازار NFTها می‌تواند نقش و تاثیر این توکن‌ها را در زندگی روزمره تمام مردم افزایش دهد. در واقع، تلویزیون‌ها می‌توانند پلی میان فناوری‌های جدیدی مثل متاورس و دنیای حقیقی باشد. بدین ترتیب، باید منتظر حضور پررنگ‌تر بسترهای دیجیتال در دنیای فیزیکی باشیم.
انتهای پیام/