خدمت بزرگ بایرن مونیخ به طارمی
خدمت بزرگ بایرن مونیخ به طارمی
رسانه انگلیسی نوشت: باشگاه بایرن مونیخ با پیشنهاد 100 میلیون یورویی در آستانه شکار هری کین مهاجم و کاپیتان تاتنهام قرار دارد. احتمال انتقال کین به مونیخ باعث شده تا مدیران باشگاه لندنی برای پیدا کردن جانشین کین دست به کار شوند.

به گزارش گروه ورزش تیکنا، سایت «teamtalk» انگلیس در گزارشی نوشت: باشگاه بایرن مونیخ با پیشنهاد ۱۰۰ میلیون یورویی در آستانه شکار هری کین مهاجم و کاپیتان تاتنهام قرار دارد. احتمال انتقال کین به مونیخ باعث شده تا مدیران باشگاه لندنی برای پیدا کردن جانشین کین دست به کار شوند.

در بخشی از گزارش این رسانه انگلیسی آمده است: باشگاه بایرن مونیخ با پیشنهاد ۱۰۰ میلیون یورویی در آستانه شکار هری کین مهاجم و کاپیتان تاتنهام قرار دارد. احتمال انتقال کین به مونیخ باعث شده تا مدیران باشگاه لندنی برای پیدا کردن جانشین کین دست به کار شوند.

مهدی طارمی

مهدی طارمی ستاره ایرانی پورتو گزینه اصلی جانشینی کین است که از ستاره انگلیسی از لحاظ سنی بزرگتر است. باشگاه تاتنهام برای جذب این بازیکن ۲۴ میلیون یورو آماده کرده است.

ستاره ایرانی در ۳ فصل گذشته برای پورتو ۸۰ گل به ثمر رسانده است. طارمی در طول دوران بازیگری اش ۱۹۱ گل به ثمر رسانده و کاندیدای اصلی جانشینی هری کین است.

پایان پیام/