حمله جدید حزب‌الله لبنان به یکی از مراکز صهیونیستی
حمله جدید حزب‌الله لبنان به یکی از مراکز صهیونیستی
حزب‌الله لبنان از عملیات جدید خود علیه یکی از مراکز تجمع ارتش رژیم صهیونیستی در شمال اراضی اشغالی و ورود آسیب قطعی به آن خبر داد.

به گزارش گروه بین الملل تیکنا، به نقل از الجزیره، حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌ای از حمله جدید خود علیه موضع‌های ارتش رژیم صهیونیستی در شمال اراضی اشغالی خبر داد.

در بیانیه حزب‌الله لبنان آمده است: در راستای حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و در پشتیبانی از مقاومت شجاع و شریف آن رزمندگان مقاومت اسلامی لبنان، ساعت ۳:۱۰ بعد از ظهر امروز سه‌شنبه پایگاه نظامی «خربه ماعر» را با تسلیحات مناسب هدف قرار دادند و به صورت مستقیم به آن آسیب زدند.

کمی پیش‌تر نیز حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌ای دیگر از هدف قراردادن مجدد پایگاه «میرونِ» ارتش رژیم صهیونیستی در منطقه کوهستانی الجرمق (در نقاط مرزی اراضی اشغالی و هم مرز با لبنان) خبر داد.

در این بیانیه تاکید شده است که در واکنش به ترورهای اخیر صورت‌گرفته از سوی رژیم صهیونیستی در سوریه و لبنان تعداد زیادی موشک به سوی پایگاه میرون شلیک شده و این موشک‌ها به هدف اصابت کرده‌اند.

از سوی دیگر رادیو ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شد که زیرساخت‌های پایگاه صهیونیستی «میرون» پس از هدف قرارگرفتن از سمت لبنان به صورت جزئی آسیب دیده است.