حمایت از دانش‌بنیان‌ها نام رییس جمهور را در تاریخ ماندگار می‌کند
حمایت از دانش‌بنیان‌ها نام رییس جمهور را در تاریخ ماندگار می‌کند
رییس صندوق نوآوری و شکوفایی ضمن تسلیت شهادت آیت الله رییسی تاکید کرد: باورمندی ایشان به جوانان و نخبگان کشور و اعتقاد و حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان نام بلند او را ماندگار می کند.

به گزارش تیکنا و به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، دکتر محمد صادق خیاطیان، رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری در پیامی، شهادت خادم جمهور، هشتمین رئیس‌جمهور ایران آیت‌الله رئیسی را تسلیت گفت.

متن پیام به این شرح است:

“بسم‌الله الرحمن الرحیم

«مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ فَمِنهُم مَن قَضی نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا»
«سیدابراهیم رئیسی، خادم الرضا و خادم جمهور، هشتمین رئیس جمهور ایران در شب میلاد امام هشتم، حضرت شمس الشموس(علیه السلام)، به درجه شهادت نائل آمد.

آن شهید بزرگوار، عمر گران‌بهای خویش را صرف اعتلای نام بلند ایران اسلامی و پاسداری از آرمان‌های اصیل انقلاب و خدمت به مردم در سطوح مختلف نمود. در کشاکش حوادث واقعه و ابتلائات روزگار، همیشه سربلند ماند و هیچ‌گاه از صراط مستقیم عدالت، ولایت و مردم منحرف نشد.

ساده‌زیستی، مردم‌مداری و اسلوب مدیریتی او، بعنوان الگوی مدیر تراز انقلاب اسلامی، هیچ‌گاه از یادها نخواهد رفت. پیروی واقعی از سیره امام(ره)، شهدای گرانقدر و مقام معظم رهبری در گفتار و کردار، سبب نفوذ او به قلب‌های مردم شد و استکبارستیزی و شجاعتش، او را به تکیه‌گاه معنوی و فکری بسیاری از گروه‌های مقاومت منطقه و جنبش‌های آزادی‌بخش ضد استکبار تبدیل کرده بود.

تردید ندارم که تعهد خدشه‌ناپذیر آیت‌الله شهید به صداقت با مردم و اهتمام‌ جدی ایشان به فسادستیزی در تمام مسئولیت‌ها و باورمندی به جوانان و نخبگان کشور و اعتقاد و حمایت کامل از شرکت‌های دانش‌بنیان، نام بلند او را در صفحات تاریخ این مرز و بوم و خاطره جمعی ایرانیان، ماندگار خواهد ساخت.

اینجانب، این سانحه اندوه‌بار را که ثلمه بزرگی به سپهر سیاسی و مدیریتی کشور به شمار می‌آید، به محضر حضرت ولی‌عصر(عج)، مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، خانواده گرانقدر ایشان، خصوصا دانشمند معزز سرکار خانم دکتر علم‌الهدی و عموم ملت شریف و انقلابی ایران تسلیت عرض می‌کنم.

همچنین لازم می‌دانم شهادت وزیر جهادی امور خارجه، جناب آقای دکتر امیرعبداللهیان، امام جمعه محبوب و مردمی استان آذربایجان شرقی، حضرت آیت‌الله آل هاشم، استاندار پرتلاش استان آذربایجان شرقی جناب آقای دکتر رحمتی و سایر حاضران در بالگرد سانحه‌دیده را به بازماندگان ایشان و مردم کشورمان تسلیت عرض ‌کنم.

از درگاه حضرت باری‌تعالی، برای روح بزرگ شهدای گرانقدر رحمت و رضوان الهی، برای بازماندگان صبر و تسلی خاطر و برای عموم مردم شریف کشورمان بهروزی و سربلندی مسئلت می‌کنم.»